آب مناطق روستایی زلزله‌زده بویراحمد و دنا وصل شده است

آب مناطق روستایی زلزله‌زده بویراحمد و دنا وصل شده استمدیرعامل آب و فضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از وارد آمدن خسارت به تأسیسات آبرسانی مجتمع های آب روستایی در شهرستان بویراحمد و دنا در پی زلزله 5.2 ریشتری نیوز داد.

«فیض الله پاسره» در گفت‌وگو با نیوزنگار فسیل، افزود: مجتمع آبرسانی 30 روستای شهرستان‌های بویراحمد ودنا از جمله روستاهای گوشه و مزدک‌ها، گنجه‌ای بزرگ، ده برآفتاب، کریک و دارشاهی و کوخدانها با جمعیت 4700 نفر دچار خسارت شدند.

 وی اظهار کرد: در مجموع بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان به تأسیسات آبرسانی روستای این دو شهرستان خسارت وارد شده است.

مدیرعامل آب و فضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم‌اکنون آب همه روستاهای مذکور وصل شده و مشکلی در خصوص تأمین آب وجود ندارد.

پاسره خاطرنشان کرد: مناطق آسیب‌دیده در نقاط سخت گذر و صعب‌العبور بوده که امکان حمل مصالح با خودرو میسر نبوده و حمل مصالح در شرایط بسیار دشوار صورت گرفت.

وی ادامه داد: پنج تیم تعمیرات و جوشکاری‌، عملیات ترمیم خطوط آسیب‌دیده آب روستایی که بر اثر زمین لرزه تخریب شده را انجام دادند.

وی یادآور شد: پنج تانکر وظیفه آبرسانی سیار به روستاهایی که خطوط و تأسیسات انتقال آب آنها آسیب‌دیده بود را انجام می‌دهند.

انتهای پیام