آشنایی زوج‌های جوان با مزایای سلول‌های بنیادین خون بند ناف در سمنان

آشنایی زوج‌های جوان با مزایای سلول‌های بنیادین خون بند ناف در سمنانفعالیت‌ها و خدمات نمایندگی خون بند ناف نوزادان رویان جهاددانشگاهی استان سمنان معرفی شد.

به گزارش نیوزنگار فسیل، جشنواره و نمایشگاه پیوند آسمانی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت امام علی(ع) و هفته ازدواج  و با حضور نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه، فرماندار سمنان و جمعی از مسوولین و مردم، زوج های جوان و خانواده های آنها در سمنان برگزار شد .

در این جشنواره و نمایشگاه که با مشارکت نمایندگی خون بند ناف نوزادان رویان جهاددانشگاهی استان سمنان و تعدادی از سازمان های و ارگان های دیگر برگزار شد، زوج های جوان با مزایای سلول های بنیادین خون بند ناف و خدمات نمایندگی خون بند ناف جهاددانشگاهی استان سمنان آشنا شدند.

تجلیل از زوج های برتر، تجلیل از خادمین خیرین و فعالان ازدواج و جشنواره فرهنگی ورزشی و گیم های بومی محلی، اجرای نمایش خواستگاری به زبان سمنانی، اجرای تئاتر خیابانی، اجرای سرود، اجرای موسیقی محلی و چوب گیم و… از جمله برنامه های جشنواره پیوند آسمانی در سمنان بود.

همچنین در این مراسم از مسعود محقق، عکاس و نیز نیوزنگار فسیلی سمنان به عنوان نیوزنگار فعال در حوزه ورزش و جوانان تجلیل شد.

انتهای پیام