آماده‌باش آتش‌نشانی برای دربی ۸۸به گزارش فسیل، جلال ملکی با اشاره به تمهیدات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور برگزاری دربی ۸۸ پایتخت، اظهار کرد: این مسابقه امروز _پنجشنبه پنجم مهرماه_ از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و سازمان آتش‌نشانی نیز مانند همیشه تمهیدات ویژه‌ای برای این بازی تدارک دیده است.

وی با اشاره به آماده‌باش تمام‌ ایستگاه‌های سطح شهر تهران، افزود: ایستگاه شماره ۲۰ که در محوطه ورزشگاه آزادی قرار دارد در حالت آماده‌باش ویژه است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در ورزشگاه آزادی نیز ۱۱ خودروی سبک و سنگین، پنج موتور سیکلت و یک گروه ۵۰ نفره از آتش‌نشانان حرفه‌ای از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در محل‌های مختلف ورزشگاه از جمله در ورودی‌ها، راهروها، پارکینگ‌ها، اتوبان‌ها و بزرگراه‌های منتهی به ورزشگاه مستقر خواهند شد، گفت: این نیروها تا پایان بازی و تخلیه کامل ورزشگاه و عادی شدن ترافیک در معابر حضور خواهند داشت.

ملکی از تماشاگران خواست مانند همیشه همکاری خوبی با نیروهای امدادی داشته باشند و اگر اتفاقی رخ داد با حفظ خونسردی مراتب را به اکیپ‌های مستقر آتش‌نشانی اعلام کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به هفتم مهرماه روز ملی آتش‌نشان، گفت: با توجه به اینکه در آستانه این روز قرار داریم این هفته از لیگ برتر به نام آتش‌نشانی نامگذاری شده است.