آیت الله نوری همدانی: مسئولان برای بهتر شدن وضعیت اقتصادی مردم تلاش کنند


آیت الله نوری همدانی گفت: امروز باید همه مسئولان تلاش کنند تا وضعیت اقتصادی مردم بهتر شود و با حرکت به سوی تحقق شعار سال موضوع اشتغال و اقتصاد حل شود.

‌به گزارش فسیل منطقه قم، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی،  این مرجع تقلید در دیدار دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با وی، ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته وحدت و انسجام مسئولان و تبعیت از مقام معظم رهبری را مهم دانست و گفت: امروز باید همه مسئولان تلاش کنند تا وضعیت اقتصادی مردم بهتر شود و با حمایت از شعار سال و محقق شدن آن موضوع اشتغال و اقتصاد حل شود.

این مرجع تقلید افزود: نامه‌های فراوانی از مردم پیرامون وضعیت بانک‌ها و گرفتن دیرکرد به ما می‌رسد و بارها هم تذکر دادیم ولی تا به امروز توجه به آن نشد؛ امیدوار هستیم نسبت به این موضوع توجه و پیگیری بیشتر شود.


آیت الله نوری همدانی خدمت به مردم را توفیق الهی دانسته و به‌طور جدی خواستار حل مشکلات معیشتی و اقتصادی شد و افزود: توقع این است تلاش‌ها جوری باشد که مردم تغییر وضعیت اقتصادی را بر سر سفره خود احساس کنند و این امر ان‌شاءالله به همت مسئولان محقق خواهد شد و آینده این نظام و کشور روز به روز بهتر و روشن‌تر می‌باشد.


در این دیدار رئیس مجلس درباره وضعیت جاری کشور و منطقه گزارشی ارائه کرد.


انتهای پیام