ابراهیم‌زاده: وضعیتمان مانند لسترسیتی است

ابراهیم‌زاده: وضعیتمان مانند لسترسیتی استسرمربی سپاهان می‌گوید با شکست تیمش مقابل پیکان، شرایط این تیم برای آینده دشوارتر می‌شود.

به گزارش فسیل، سپاهان در چارچوب هفته ۲۶ لیگ برتر با یک گل مغلوب پیکان شد. منصور ابراهیم‌زاده در نشست نیوزی بعد از گیم اظهار کرد: با تیمی گیم کردیم که از نظر دفاعی بهترین تیم لیگ برتر است. از نحوه گیم پیکان نیوز داشتیم که خوب دفاع می‌کنند و در ضد حملات به گل می‌رسند. مطابق پیش‌بینی ما پیکان خوب دفاع کرد. با این نتیجه باید تلاش خودمان را دو چندان کنیم و در آینده نتایج بهتری به دست بیاوریم.

سرمربی سپاهان افزود: ما می‌دانستیم پیکان در ضد حملات بسیار خطرناک است و خیلی خوب موفق به گلزنی می‌شود اما توانستیم ضد حملات این تیم را به جز یک مورد که گل شد، مهار کنیم.

او با اشاره به وضعیت تیمش در جدول رده‌بندی گفت: کار برای ما سخت شده و اگر به خودمان نجنبیم، بدتر هم می‌شود. در ادامه لیگ در زمین تیم‌های پایین‌تر از خودمان گیم می‌کنیم و قطعا کار سخت‌تر خواهد بود. تمام تلاشمان برای تغییر این روند است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره دلایل وضعیت فعلی سپاهان بعد از چندین سال قهرمانی در لیگ برتر یادآور شد: تیم‌های مختلفی مانند لستر انگلیس، فولاد و استقلال خوزستان هم این شرایط را تجربه کرده‌اند. تغییرات زیاد در هر مجموعه‌ای موجب وارد شدن شوک می‌شود. باید این شرایط را کنترل کرد. در بدو ورود به سپاهان سه جوان را به تیم آوردم که سه گل زدند اما امروز موفق نبودند. باید ثبات را به وجود آورد.

انتهای پیام