احداث پارک جدید در چشم‌انداز گردنه اسدآباد

احداث پارک جدید در چشم‌انداز گردنه اسدآبادنماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از احداث پارکی جدید در چشم‌انداز گردنه این شهر نیوز داد.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با فسیل، با اعلام این نیوز افزود: متولیان این پروژه در حال مطالعه برای انتخاب نقطه‌ای مناسب و خریداری آن از منابع طبیعی بوده تا با ساخت آن در قسمتی از گردنه چشم‌اندازی زیبا را برای همشهریان و مسافران فراهم کنند.

وی با اشاره به کمبود فضاهای سبز و ضعف مبلمان شهری سطح اسدآباد و برنامه‌ریزی تبدیل بخشی از گردنه اسدآباد به پارک، ادامه داد: در همین راستا در سال 97 برنامه‌های مهمی برای حل و مرتفع شدن کمبودهای مبلمان شهری این حوزه تدوین شده است.

وی در ادامه با اشاره به حل مشکل عدم دریافت برخی کانال‌های صداوسیما در اسدآباد اظهار کرد: پیگیری لازم در این رابطه با مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان انجام شده و طی دو هفته آینده جلسه‌ای حضوری برای حل این مشکل در مجلس تشکیل خواهد شد.

رنجبرزاده با بیان اینکه اسدآباد در بخش فضاهای ورزشی و امکانات ورزشی برای بانوان این شهر دارای  کمبودهایی است، خاطرنشان کرد: سعی بر آن بوده تا در سال جدید بخش‌هایی از این کمبودها مرتفع شود به طوریکه با جذب بودجه لازم پروژه استخر آموزش و پرورش شهر اسدآباد بعد از چند سال به بهره‌برداری می‌رسد.


انتهای پیام