ادامه عملیات مهار آتش در جنگل های کهنه ده کجور

ادامه عملیات مهار آتش در جنگل های کهنه ده کجورفرماندار نوشهر از ادامه عملیات مهار آتش در جنگل های کهنه ده کجور نیوز داد.

به گزارش فسیل، عبدالصمد صفرنژاد فرماندار نوشهر در جمع نیوزنگاران با اشاره به عملیات اطفای حریق طی دو روز اخیر در جنگل های کهنه ده کجور گفت: به محض اطلاع از وقوع آتش در این جنگل و مراتع اطراف، اکیپ های اطفای حریق شامل نیروهای منابع طبیعی، بسیج مردمی،شورا ودهیاری در منطقه حادثه دیده حضور یافتند که هم اکنون بیش از یکصد نفر از پرسنل منابع طبیعی در این عملیات حضور دارند.

افزود: با هماهنگی های که با مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران صورت گرفته بالگرد اطفای حریق از روز گذشته در منطقه حضور دارد و تا ساعاتی دیگر به منطقه مورد نظر اعزام می شود که این عملیات امروز و فردا تا مهار آتش ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: از بخشدار کجور و نیروهای کمک رسان در منطقه کجور هم خواسته شده تا پایان عملیات منطقه آتش سوزی را ترک نکنند.

به گزارش فسیل، این روزها بدلیل عدم رعایت نکات خاموش کردن آتش توسط عوامل انسانی و همچنین وزش بادهای گرم شاهد آتش سوزی مکرر در منطقه نوشهر و چالوس هستیم که لازم است مسافران در خصوص حفظ طبیعت دغدغه بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام