استارت آپ گردشگری آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

استارت آپ گردشگری آذربایجان شرقی برگزار می‌شودسرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از برگزاری رویداد استارت آپی گردشگری آذربایجان شرقی نیوز داد.

به گزارش فسیل، منطقه آذربایجان شرقی، فرشاد رستمی با اعلام این نیوز افزود: برگزاری استارت آپ‌های حوزه گردشگری در استان‌ها از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور سیاست‌گذاری شده که در همین راستا در آذربایجان شرقی نیز رویداد استارتاپی برگزار می‌شود.

وی مدت برگزاری استارت آپ را سه روز اعلام کرد و افزود: استارت آپ حوزه گردشگری از ۱۴ لغایت ۱۶ شهریور ماه برگزار خواهد شدکه سه برگزیده نخست این رویداد در مرحله ملی به با سایر استارت آپ ها به رقابت خواهند پرداخت.

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی اظهار کرد: هدف از برگزاری این استارت آپ، گردآوری ایده‌های ناب فعالان و علاقه مندان گردشگری است که امیدواریم نتیجه این رویداد به ایجاد کسب و کارهای نوین و به تبع آن توسعه گردشگری بیانجامد.

رستمی در پایان با دعوت از عموم علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد، خاطرنشان کرد: این رویداد با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره کل میراث فرهنگی استان، دانشگاه تبریز، جهاد دانشگاهی و شهرداری کلانشهر تبریز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام