استقبال مسافران نوروزی از اتوبوس‌های گردشگری در آذربایجان غربی

استقبال مسافران نوروزی از اتوبوس‌های گردشگری در آذربایجان غربیمعاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: استقبال خوبی از اتوبوس های گردشگری استان در ایام نوروز شده است.

به گزارش فسیل، حسین امامی گفت: با تمهیدات انجام شده در نوروز 97 تعداد 6دستگاه اتوبوس در سطح استان اقدام به جابه جایی و معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای استان کردند.

وی تصریح کرد: این اتوبوس ها علاوه بر ارومیه در شهرهای گردشگر پذیرنیز ارائه خدمت کرده و موردخوب استقبال خوب گردشگران قرار گرفته اند.

امامی یادآورشد: این برنامه با هدف آشنا ساختن مسافران نوروزی با جاذبه های گردشگریشهرهای مختلف اجرا می شود که امیدواریم در تابستان سال جاری نیز ادامه یابد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی  همچنین اظهارکرد: استفاده از این اتوبوس ها برای مسافرین نوروزی رایگان بوده و در تعدادی از شهرهای استان توسط بخش خصوصی پذیرایی صورت می گیرد.

امامی افزود: به منظور تسهیل بازدیدهای مسافرین نوروزی، نقشه راهنمای اتوبوس گردشگری تهیه شده  و درحین بازدید توسط راهنمایان گردشگری در داخل اتوبوس های گردشگری ارائه می‌شود.

به گزارش فسیل، در ارومیه دو دستگاه، دودستگاه در مهاباد، یک دستگاه در خوی ویک دستگاه در میاندوآب به عنوان اتوبوس گردشگری اقدام به جابه جایی و معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای مذکور می پردازند.


انتهای پیام