اصفهان قهرمان مسابقات شنای کلانشهرهای کشوراصغر قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فسیل با اشاره به برگزاری هفتمین دوره مسابقات شنای کارکنان شهرداری‌های کلانشهر کشور، اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۱۰ تیم از سوم تا پنجم شهریورماه در کرج برگزار شد.

وی با بیان اینکه تیم اصفهان با ترکیب چهار شناگر، مربی و سرپرست در رقابت‌های شنا شرکت کرد، ادامه داد: در بخش انفرادی حمید شب‌انگیز دو مدال طلا، سامان خردمند دو مدال نقره، سام زرآسان یک مدال طلا و یک مدال نقره و امین ناظریان یک مدال طلا و یک مدال نقره به دست آورد. همچنین در ماده ۴ در ۲۵ مختلط تیمی، تیم اصفهان با کسب ۱۸۶ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد. ضمن اینکه مهدی قاسمی و علی اکبر زارع به عنوان مربی و سرپرست، هدایت این تیم را برعهده داشت.

قاسم‌زاده تصریح کرد: در مسابقات والیبال ساحلی کارکنان شهرداری کلانشهرهای کشور که با حضور هفت تیم از ۱۵ شهریورماه در ارومیه آغاز و تا ۱۹ شهریومرماه ادامه دارد، تیم اصفهان مقام چهارم را به دست آورد. همچنین مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز گذشته – شنبه ۱۷ شهریورماه – در سمنان آغاز و تا ۲۳ شهریورماه ادامه دارد که تیم اصفهان با ترکیب ۱۲ بازیکن و یک مربی و سرپرست در این رقابت‌ها حضور دارد.

مسئول ورزش کارکنان شهرداری اصفهان گفت: نخستین دوره کار گروه برنامه‌ریزی و تدوین اسناد ورزش کلانشهرهای شهرداری‌های ایران، از امروز – یکشنبه ۱۸ شهریورماه – به مدت سه روز به میزبانی اصفهان و با حضور هفت کارگروه از کلانشهرهای زاهدان، قم، شیراز، تهران، همدان، تبریز و اصفهان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مسابقات تنیس روی میز بانوان کارکنان شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، اظهار کرد: این مسابقات از ۲۲ تا ۲۵ مهرماه به میزبانی اصفهان با حضور تیم‌های کلانشهرهای کشور برگزار خواهد شد.