افزایش ۵۰ درصدی برنامه‌های ورزشی در سال ۹۷حبیب الله ناظریان در گفت وگو با خبرنگار فسیل اظهارکرد: در برنامه‌های سال ۹۷ معاونت ورزشی شهرداری، اداره ورزش شهروندی ۱۹۰ برنامه و اداره ورزش محلات ۱۴۱ برنامه را در دستور کار خود قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: سیاست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان تعامل با تمام نهادها و ارگان‌ها است، زیرا در صدد بهادادن به ورزش در دسترس هستیم.

معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ورزش باید در سبد خانواده‌ها قرار گیرد و مردم ضرورت پرداختن به ورزش را احساس کنند، افزود: چاقی و کم‌تحرکی زنگ خطر شیوع بیماری‌های قلبی و عروقی را به صدا درآورده که برای رهایی از این تهدید ورزش کردن بهترین راهکار است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۳۶ ایستگاه‌ ورزشی در سطح پارک‌های شهر وجود دارد که استفاده از آنها سه روز ویژه بانوان و سه روز برای آقایان است.

ناظریان با بیان اینکه فضا برای انجام کارهای بزرگ در شهر اصفهان آماده است، اما باید علاوه بر نیروی انسانی، برنامه‌های خوبی اجرا شود، گفت: بودجه‌ها در سال ۹۷ کاهش یافته، اما تفکرها و تعامل‌ها، برنامه‌های ورزشی را برای سال جدید تا دو برابر افزایش می‌دهد.

وی ادامه داد: باید بر تعداد پایگاه‌های ورزش صبحگاهی افزوده شود و تعداد مخاطبان برنامه‌های ورزشی نیز تا ۱۵ درصد افزایش یابد، زیرا هر چه بر تعداد سالن‌های ورزشی اضافه شود، اما مردم استقبال نکنند فایده‌ای نخواهد داشت.