امدادرسانی هلال احمر به ۵ نقطه گرفتار سیلاب در خراسان‌جنوبی

امدادرسانی هلال احمر به ۵ نقطه گرفتار سیلاب در خراسان‌جنوبیمدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از امدادرسانی هلال احمر در ۵ نقطه گرفتار سیلاب در خراسان‌جنوبی طی امروز نیوز داد.

جواد خامسان در گفت‌وگو با فسیل اظهار کرد: مردم در ۱۰ محل از شهرستان‌های زیرکوه، خوسف، طبس، سربیشه و اسدیه گرفتار سیلاب ناشی از بارندگی‌های اخیر شده بودند که هلال احمر امدادرسانی را انجام داد.

وی افزود: طی امروز سه مورد سیلاب گرفتگی در شهرستان زیرکوه اتفاق افتاد که دو مورد گرفتار شدن خودروها در سیلاب بود که امدارسانی صورت گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی ادامه داد: همچنین یک مورد آب گرفتگی چادرهای عشایری در شهرستان زیرکوه رخ داد که طی آن اقلام ضروری به ۶۵ نفر اهدا شد.

خامسان بیان کرد: همچنین پنج مورد سیلاب گرفتگی در شهرستان طبس اتفاق افتاد که طی آن امدادرسانی به منازل مسکونی و خودروها انجام شد.

وی افزود: یک مورد سیلاب گرفتگی در شهرستان سربیشه  و یک مورد آب گرفتگی خودرو نیز در شهر اسدیه رخ داد که به افراد گرفتار شده در سیلاب امدادرسانی شد.

خامسان یادآور شد: همچنین یک مورد آب گرفتگی ناشی از بارندگی‌های اخیر در شهرستان خوسف رخ داد که نیروهای امداد هلال احمر، امدادرسانی را انجام دادند.


انتهای پیام