امید، توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف جهاد دانشگاهی است

امید، توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف جهاد دانشگاهی استرئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: امید، توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف جهاد دانشگاهی بوده است.

به گزارش فسیل، دکتر رضا شاهین فر در سخنرانی پیش از خبطه‌های نماز جمعه بجنورد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جهاد دانشگاهی جزو معدود رویش‌های انقلاب بوده و بنده به جهاد دانشگاهی اعتقاد راسخ دارم، افزود: حمایت‌های معظم له از جهاد دانشگاهی موجب افتخار این نهاد علمی و انقلابی است.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با نماد فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در راستای اهداف نظام و برنامه های مقدس حرکت می کند، ادامه داد: جهاد دانشگاهی همواره طی این سالها اولین حرکت‌ها و اولین تاسیس‌ها را داشته است.

شاهین‌فر اظهار کرد: رویان، مرکز درمان ناباروری، شنگول و منگول، ساخت دکل‌های حفاری نفت در خاورمیانه و تمام فرستنده‌های قوی و پرقدرت رادیویی از دستاوردهای جهاد دانشگاهی بوده است.

وی بیان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگ نیز اقدامات خوبی انجام داده که راه اندازی نیوزگزاری بین المللی فسیل و نیوزگزاری ایکنا و مرکز معتبر افکار سنجی دانشجویان ایران ایسپا از جمله این اقدامات بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این مجموعه آموزش‌های تخصصی را به تمامی افراد ارائه می دهند، گفت: جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی از سال 1383 راه اندازی شده است و هم اکنون چند مرکز آموزشی تخصصی دارد.

وی در ادامه از راه اندازی اولین مرکز ناباروری در خراسان شمالی که با مشارکت جهاد دانشگاهی و علوم پزشکی خراسان شمالی در آینده نزدیک انجام می شود، نیوز داد.

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی همچنین با تبریک روز نیوزنگار تصریح کرد: پبشرفت این نظام و انقلاب مدیون حساسیت و تیزبینی و پیگیری های تخصصی نیوزنگاران با ارائه اخبار گزیده، مناسب و امید بخش است.

وی تاکید کرد: نیوزنگاران وظیفه مطالبه گری خود را به خوبی انجام دهند تا عامل رشد و توسعه منطقه شوند.

انتهای پیام