ایجاد اشتغال پایدار از منافع برگزاری دو رویداد «همدان 2018»

ایجاد اشتغال پایدار از منافع برگزاری دو رویداد «همدان 2018»نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اشتغال پایدار را از منافع برگزاری دو رویداد «همدان 2018» برشمرد و گفت: منافع برگزاری این دو رویداد همچون نفت و گاز نیست که تمام شود بلکه ماندگار است و باید در این اجلاس تمام توان استان به کارگیری شود.

به گزارش فسیل،«امیر خجسته» پنجشنبه 16 فروردین در نخستین شورای اداری سال 97 استان همدان، اظهار کرد: علاوه بر دو رویداد همدان 2018، جشنواره ملی انیمیشن را نیز در استان داریم که این موارد فرصت مغتنمی است که همدان جایگاه بین‌المللی خود را بیابد.

وی با تأکید بر اینکه همدان 2018 یک فرصت است و نیاز به تبلیغات دارد، افزود: زمانی که با تبلیغات همدان جا بیفتد گردشگر می‌آید؛ آمدن هر گردشگر هشت شغل در استان ایجاد می‌کند و باید از این فرصت به نحو احسن استفاده شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اجلاس گردشگری جهانی و پایتخت کشورهای آسیایی دو توفیق برای همدان است و باید تمام توان استان برای معرفی استان در سطح آسیایی و بین‌المللی به کار گرفته شود.

وی با بیان اینکه استاندار برای احیای صنعت تلاش کرده و در بخش کشاورزی نیز اقدامات لازم صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: گردشگری در همدان با یک‌هزار و 800 جاذبه توریستی و 7 هزار سال قدمت محروم مانده و در این دو رویداد باید همدان جایگاه خود را بیابد.

وی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته توسط استاندار و مجمع نمایندگان در بحث رویداد همدان 2018، ادامه داد: تبلیغات ملی و استانی و تبلیغات در سطح بین‌المللی آغاز شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به تبلیغات انجام شده نوروز امسال یک میلیون و 300 هزار بازدید از استان صورت گرفت؛ زیرساخت‌ها از راه آهن گرفته تا فرودگاه، آزاده راه و… تأمین شده و ظرفیت هتل‌ها نیز طی این ایام پر بود.

وی با تأکید بر اینکه این شروع کار است و در فرصت باقیمانده تبلیغات بین‌المللی و آسیایی لازم است، یادآور شد: همه مردم باید در این زمینه ورود کرده و مسئولان نیز ستادهای تبلیغاتی خود را درباره رویداد همدان 2018 فعال کنند.

خجسته با بیان اینکه باید در هرکجا، همدان 2018 را تبلیغ کنند، اظهار کرد: در یک سفارت یک کارمند عادی تبلیغ تبریز 2018 را داشت؛ در راستای رویداد همدان 2018 نیز باید در سطح آسیا تبلیغات در اوج باشد.

وی با اشاره به دیدار با سفیر ایران در مالزی تصریح کرد: سفیر ایران در مالزی گفت تمام توان را برای تبلیغ همدان 2018 به کار می‌گیرد؛ مالزی 2 میلیون گردشگر دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تمام ظرفیت‌های کنسولگری و سفارتخانه‌های آسیایی برای همدان 2018 به کار گرفته می‌شود و جلسه‌ای نیز به این منظور برگزار شد.

خجسته با اشاره به اقدامات استاندار، تصریح کرد: طی هفته دو روز در تهران در بانک‌ها در رابطه با اشتغال و صنعت کار می‌کردند و باید زمان بیشتری بگذارند؛ داخل شهر نیز اتفاقات خوبی در ورودی‌های شهر صورت گرفته است.

وی به اتحاد و همدلی در مجمع نمایندگان استان در رابطه با بحث همدان 2018 اشاره کرد و ادامه داد: امید است با این اتحاد و همدلی همدان بتواند جایگاه خود را بیابد و اشتغال پایدار را داشته باشیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هرکس به مباحث حاشیه‌ای، تخریب و تضعیف در استان دامن بزند خیانت به آینده و توسعه استان کرده است؛ سال گذشته همدان در بین سایر استان‌ها خوب درخشیده و سال 97 نیز باید اتحاد و همدلی بیشتر شده و حاشیه‌ها کنار برود.

وی با بیان اینکه سال گذشته جمهوری اسلامی ایران، امن‌ترین کشور دنیا بود، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در زورآزمایی با استکبار جهانی، ابرقدرت در منطقه بود و وهابیت، صهیونیست‌ها، آمریکا و کفر جهانی را سال گذشته در منطقه خوار و ذلیل کرد و در سوریه و عراق شکست مفتضحانه برای آن‌ها داشت.

انتهای پیام