باید برای هر بازی برنامه ریزی کنیم/به بازیکنانم ایمان دارمونوس مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فسیل در خصوص شرایط تیم هندبال بانوان ذوب آهن در دور برگشت لیگ برتر اظهار کرد: در حال حاضر با تیم رده سومی نفت‌ و گاز گچساران هم‌امتیاز هستیم که به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در رده چهارم جدول قرار گرفته‌ایم. روز جمعه -۳۰ دی ماه- دور برگشت رقابت‌ها آغاز می‌شود و ما در کرج رودرروی هیئت البرز به میدان می‌رویم.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن تصریح کرد: وقتی تیم تشکیل شد وقت کافی نداشتیم و آن زمان طلایی را که باید برای آماده‌سازی تیم در اول فصل می‌داشتیم از دست دادیم. به همین خاطر تعطیلات نیم‌فصل که تقریبا یک ماه به طول انجامید فرصت خوبی بود که تیم را آماده‌تر کنیم؛ البته این تعطیلات از لحاظ روانی خیلی نمی‌توانست مثبت باشد چراکه از نظر انگیزه باید بچه‌ها را آماده نگه داریم و این وقفه یک ماهه کار را مشکل می‌کرد. ضمن اینکه همین مسئله به نوبه خود بحث فنی را هم تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

مرادی ادامه داد: خوشحالیم که می‌توانیم عملکرد بازیکنانمان را مجددا بسنجیم چون بازیکنان به انجام مسابقه احتیاج دارند، البته در تعطیلات مسابقات چهار جانبه تدارکاتی داشتیم و در آن بازی‌ها از بازیکنان متولد ۸۳ خودمان و بعضی از بازیکنانی که می‌خواستیم در نیم‌فصل با آن‌ها کار کنیم، استفاده کردیم که هم محکشان زده باشیم و هم یک تمرین برایشان باشد.

وی خاطر نشان کرد: تمرینات بدنسازی را انجام دادیم و هر آنچه که مربوط به بحث فنی می‌شد با بچه‌ها کار کردیم، آنالیز تیم‌ها هم انجام شده و فقط منتظر شروع مسابقات هستیم که ببینیم عملکرد بچه‌ها چگونه خواهد بود.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن در خصوص جذب بازیکن در شروع نیم فصل دوم گفت: تغییری در نیم‌فصل نداشتیم، یک یا دو بازیکن که کم‌سن‌ و سال (متولدین ۸۲ تا ۸۴) را از آکادمی‌ آورده‌ایم که همراه تیم باشند ولی در مسابقات از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم. آن ها بازیکنانی هستند که با وجود کم بودن سنشان سال‌های بعد می‌توانند خیلی به تیم کمک کنند.

مرادی تاکید کرد: بازیکنانی که امسال در ذوب‌آهن بازی می‌کنند رده سنی امید هستند، البته قطعا از این بازیکنان انتظار می‌رود نمایشی خوبی در زمین داشته باشند چرا که هر مربی منتظر است از کارهایی که در تمرینات انجام می‌دهد یک بازخورد کاملا مثبت بگیرد و من هم منتظر نتایج خوب هستم و به بازیکنانم ایمان دارم.

وی اضافه کرد: به نظر من و کادر فنی، همه تیم‌ها یک رقیب جدی برای ذوب‌آهن هستند تمام تیم‌هایی که روبه‌روی ما قرار می‌گیرند حریفان قدرتمندی هستند و باید هر بازی برنامه‌ریزی کنیم.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب اظهار کرد: فکر می‌کنم امسال برابر سه تیم اول جدول یعنی لارستان، تأسیسات دریایی و نفت و گاز گچساران کار سختی را خواهیم داشت به اضافه اینکه تیم‌های دیگر هم در حد خودشان حرف برای گفتن دارند.