بختیار رحمانی: تیم خوبی داریم و نیازمند حمایت هواداران هستیمبه گزارش فسیل، بختیار رحمانی درباره پیروزی ۳ بر صفر ذوب آهن برابر تراکتورسازی اظهار کرد: پس از شکست در امارات خوشبختانه توانستیم پس از تعطیلات بازی خیلی خوبی را ارائه دهیم و با استفاده از موقعیت‌ها برد خیلی خوبی را بدست بیاوریم. در امارات شکست بدی را برابر الوحده متحمل شدیم اما خوشبختانه امروز با همان نتیجه پیروز میدان شدیم.

وی ادامه داد: این بازی را بردیم و امیدوارم در دیدار هفته آینده برابر الدحیل قطر نتیجه خوبی کسب کنیم. امیدوارم هواداران در آن دیدار نیز از ما مثل همیشه حمایت کنند.

هافبک ذوب آهن درباره شانس تیمش برای کسب سهمیه آسیایی تصریح کرد: بازی‌ها همه سخت شده است ولی ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم که نتیجه بگیریم البته تیم‌های دیگر هم نباید فراموش کنند ما ذوب آهنیم. تیم ما خدا را شکر خیلی خوب است و امیدوارم نتایج خوب‌مان ادامه داشته باشد.

گفتنی است ذوب آهن امروز در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و ششم لیگ برتر موفق شد ۳ بر صفر تراکتورسازی را شکست دهد و روز سه شنبه هفته آتی نیز در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر می‌رود.