برد دراماتیک تراکتورسازی و پیوستن به مربع مدعیانبه گزارش خبرنگار فسیل، در چارچوب رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر فوتبال، امروز ۴ دیدار برگزار شد که طی آن تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان برابر رقیبان خود به پیروزی رسیدند.

در اولین دیدار امروز از ساعت ۱۶ تراکتورسازی میزبان سپیدرود بود که این دیدار در حالی که تا دقیقه ۸۵ بدون گل دنبال می‌شد اما در نهایت با پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی به پایان رسید. ابتدا مسعود شجاعی در دقیقه ۸۶ برای تراکتورسازی گل زد اما این گل با ضربه سر محمد نزهتی پاسخ داده شد. اما در ادامه تراکتورسازی در دقایق کم باقیمانده دوباره توسط لی اروین به گل رسید تا بردی شیرین برای طرفداران این تیم در ورزشگاه خانگی رقم بخورد. تراکتورسازی با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

در دیگر دیدار امروز استقلال و سپاهان مهم‌ترین بازی هفته را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند که این دیدار نیز با گل دقیقه ۸۲ کی‌روش استنلی یک بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

امروز همچنین پارس جنوبی جم میزبان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. پارس جنوبی در این دیدار ۲ بار با گل‌های حسین پورامینی و محسن بنگر پیش افتاد اما در هر بار صنعت نفت با گل‌های اکبر ایمانی و رضا جبیره بازی را به تساوی کشاند.

در آخرین دیدار امروز نیز دربی اهواز بین تیم‌های فولاد و استقلال خوزستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.