بلماضی: شایسته برد بودیم/ ناراحت نیستم!به گزارش خبرنگار فسیل، جمال بلماضی شامگاه امشب (سه‌شنبه) و پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر در دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری این دیدار، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌کردیم بازی بسیار سختی است ولی برای پیروزی به میدان آمدیم و شایسته برد بودیم.

وی در مورد دیدار احتمالی تیمش برابرالریان قطر در مرحله حذفی، گفت: حریف بعدی را ما انتخاب نمی‌کنیم و باید بببینیم که کدام تیم به‌عنوان تیم دوم صعود خواهد کرد.

وی افزود: بازی استقلال در مقابل الریان را دیده ام، استقلال تیم بسیار خوبی است ولی حریف بعدی برای ما فرقی نمی‌کند. ما به پیروزی و صعود به مراحل بعدی فکر می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد تیمش از مجموع پنج بازی، ۱۵ امتیاز کامل را به دست آورد، تصریح کرد: هدف ما صعود به مرحله بعدی بود، در این راه گرفتن امتیازات هم دور از ذهن نبود و خوشحال هستیم که این اتفاق افتاد.

بلماضیدر پاسخ به اینکه آیا اعتقاد دارد تیمش خوش شانس بوده و ذوب آهن موقعیت‌های زیادی را در این دیدار از دست داده است، گفت: در این قسمت با شما موافق هستم که ذوب آهن در دقایقی کنترل بازی را در اختیار داشت اما قبول ندارم که ما شانس کمی برای گلزنی داشتیم و اگر استفاده می‌کردیم، برد بهتری هم نصیبمان می‌شد.

وی در مورد اینکه چرا با وجود پیروزی در این دیدار، در پایان مسابقه ناراحت و عصبانی بوده است، اظهار کرد: این شخصیت من است و اصلاً ناراحت نیستم، شیوه رفتاری من این طور است و بسیار هم خوشحال هستم.