بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت یوم‌الله ۱۲ فروردین


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت یوم‌الله ۱۲ فروردین، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش فسیل، در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است: «۱۲ فروردین یادآور رأی تاریخی و بی‌نظیر ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی و خنثی‌کننده توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان قسم‌خورده این مرز و بوم است.

یوم‌الله ۱۲ فروردین نه تنها عید ملت ایران محسوب می‌شود بلکه این روز بزرگ متعلق به تمامی مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان است که موجب استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شد و منشأ تحولات بزرگ و تاریخ‌ساز را در جهان رقم زد.

بدون تردید حضور باشکوه مردم ایران اسلامی در همه پرسی ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ و رأی تاریخی به نظام جمهوری اسلامی، زمینه‌ساز عزت و اقتدار امروز این کشور شده است که به‌عنوان الگویی در میان کشورهای آزادی‌خواه جهان می‌درخشد.

در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ ثمره مبارزات ضدسلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

سال ۱۳۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است و وظیفه آحاد مردم و مسئولان است که با تمام توان و ظرفیت برای تحقق منویات رهبری و حمایت از تولید داخلی به صورت جهادی و شبانه‌روزی به میدان آمده و شکوفایی تولید و رونق اقتصادی کشور را در سایه حمایت از کالای ایرانی رقم بزنند.

تقارن روز جمهوری اسلامی با ایام اعتکاف و میلاد باسعادت اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی علیه‌السلام و شهادت احیاگر عاشورا حضرت زینب سلام الله علیه، بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ اهل‌بیت عصمت و طهارت و تبیین شاخص های نظام اسلامی است که باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد.

یوم‌الله ۱۲ فروردین را به عنوان روز احیای اسلام و زنده شدن خاطرات انقلاب اسلامی تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم سال ۱۳۹۷ در سایه هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، سال عزت و اقتدار هرچه بیشتر ایران اسلامی در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بوده و رونق اقتصادی و شکوفایی تولید کشور را شاهد باشیم و سال جدید منتهی به ظهور منجی عالم بشریت، مهدی آل محمد عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف شود.»

انتهای پیام