بی‌برنامگی عامل اصلی مشکل در تولید و صنعت است

بی‌برنامگی عامل اصلی مشکل در تولید و صنعت استنماینده مردم اردل و فارسان گفت: بی‌برنامگی عامل اصلی مشکل در تولید است و لازم است که از کارخانه‌ها بازدید و به دغدغه‌های صنعت‌گران نیز اهمیت داده شود.

به گزارش فسیل، علی کاظمی در  آیین بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: لازم است درون کشور شفاف‌سازی، وحدت رویه و هم‌صدایی مسؤولان انجام پذیرد.

وی افزود: صنعت‌گران خط اول هر کشوری در تمام شرایط هستند و مزیت کشور ما وجود انرژی است که باید در صنعت به‌روز، به کار گرفته شده و صنعت‌گران باید تلاش خود را در راستای رسیدن به توسعه به نحو مطلوب انجام دهند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه، پیشنهاد طرح ارزش افزوده نهایی داده شد اما در صحن علنی مجلس، توسط دولت مورد موافقت قرار نگرفت.

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد گفت: لازم است درون کشور به جای اینکه علیه یکدیگر صحبت شود، با یکدیگر هم‌فکر شده، یکدیگر را تقویت کرده و مشکلات مورد بررسی و عملکردها ارزیابی شود.

کاظمی از مشکلات بین بانک‌ها و دولت نیوز داد و گفت: یک ناهمگونی میان دولت و بانک‌ها ایجاد شده که لازم است در بحث‌های مدیریتی تغییراتی اعمال شود.

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد در پایان بیان کرد: کارخانه‌های ما تولید می‌کنند اما لازم است بازاریابی‌های موفق را در کشورهای دیگر دنبال کرده و راهکارهای خود را به روز کنند.

انتهای پیام