تجهیز و راه‌اندازی 100 خانه ورزش روستایی در چهارمحال و بختیاری

تجهیز و راه‌اندازی 100 خانه ورزش روستایی در چهارمحال و بختیاری100 خانه ورزش روستایی با حضور رییس فدراسیون ورزش‌های روستایی و گیم‌های بومی و محلی راه‌اندازی شد.

به گزارش فسیل، حمید کریمی 23 اردیبهشت‌ماه در حاشیه این آیین، اظهار کرد: با افتتاح 100 خانه ورزش روستایی شاهد تحول چشم‌گیری در ورزش روستایی خواهیم بود.

مدیرکل اداره ورزش جوانان استان با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری، افزود: می‌توان از پتانسیل چهارمحال و بختیاری برای گسترش ورزش‌های روستایی و گیم‌های بومی و هم‌چنین برگزاری جشنواره‌های ورزش‌های روستایی و دوره‌های آموزشی استفاده کرد.

کریمی خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری در گذشته دارای 10 خانه روستایی بوده که گسترش و افزایش 10 برابری آن موجب کشاندن تحرک به سوی روستاها می‌شود.

وی بیان کرد: مطالبات بومی را باید افزایش داد چرا که این امر نمایندگان و مسئولان را مکلف به تهیه و تامین امکانات لازم برای اجرای این طرح می‌کند.

کریمی با اشاره به اجرای طرح‌های ورزشی روستایی، تصریح کرد: تنها اجرا و عملیاتی کردن این طرح‌ها ملاک نبوده و از دیگر مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد فراهم کردن تجهیزات مصرفی است که باید همکاری مسئولان با برنامه‌ریزی و تمهیدات مطلوب در راستای رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به فعال شدن 100 خانه ورزش دیگر در شش ماهه دوم سال جاری، گفت: رشد و شکوفایی در ورزش روستایی، باعث ایجاد انگیزه و زمینه‌ساز ورود جوانان ورزشکار در سطح حرفه‌ای و قهرمانی خواهد شد.

انتهای پیام