تساوی با لوکوموتیو سخت اما شدنی استبه گزارش  خبرنگار فسیل، مهدی رجب زاده پس از شکست تیمش برابر الدحیل قطر اظهار کرد: امروز تیم‌مان کمی بدشانس بود و شاید بعضی تصمیمات داور هم در پیروز نشدن ما تاثیرگذار بود.

وی افزود: درست است که الدحیل در جریان بازی روان‌تر از ما بازی کرد، اما تا قبل از گل نتوانست روی دروازه ما موقعیت ایجاد کند. ما در نیمه دوم یک تک به تک با احتمال هزار درصد را تبدیل به گل نکردیم.

وی ادامه داد: در هر صورت ماهیت چنین دیدارهایی همین است. ما موقعیت‌های خود را استفاده نکردیم و تیم حریف که بسیار هم بازیکنان خوبی دارد و تیم بزرگی به شمار می‌رود توانست از موقعیت‌هایش استفاده کند و پیروز شود.

مهاجم ذوب آهن خاطرنشان کرد: تا قبل از اینکه الدحیل به ما گل بزند اصلاً مستحق شکست نبودیم و آنها با حرفه‌ای گری و از جریان انداختن بازی توانستند در موقع مناسب به ما ضربه بزنند. امروز خیلی بدشانس بودیم و فکر می‌کنم حداقل ما باید گل اول را می‌زدیم، اگر این اتفاق رخ می‌داد شرایط خیلی عوض می‌شد.

رجب‌زاده درباره بازی حساس هفته آینده ذوب آهن در خانه لوکوموتیو تصریح کرد: خوشبختانه امروز لوکوموتیو پیروز شد و هنوز هم سرنوشت ما دست خودمان است، در بازی آینده با یک تساوی که البته بسیار هم مشکل اما شدنی است می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم.

وی درباره مصاف احتمالی ذوب آهن با استقلال در مرحله یک هشتم نهایی گفت: بگذارید ما اول با لوکوموتیو مساوی و سپس در این باره صحبت کنیم. هنوز چیزی اتفاق نیفتاده و ما باید ابتدا برابر لوکوموتیو نتیجه بگیریم و بعد از آن به هر تیمی خوردیم قسمت و تقدیر است.