تعمیرات کولر گازی خود را به مرکز تخصصی و مجاز بسپارید

تعمیرات کولر گازی خود را به مرکز تخصصی و مجاز بسپارید



وقتی که کولر گازی شما خراب می‌شود و یا عملکرد مناسب ندارد، وب‌سایت دیجی تنها راهکار برای رفع این معضل است.

به گزارش سرویس بازار فسیل، وقتی که کولر گازی شما خراب می‌شود و یا عملکرد مناسبی ندارد ممکن است وسوسه شوید که خودتان دست به کار شوید و اقدام به سرویس و یا تعمیر کولر گازی کنید ولی توجه داشته باشید که این کار ممکن است باعث شود که نه تنها مشکل کولر گازی شما برطرف نشود، بلکه آسیب جدی به قطعات آن وارد شود و علاوه بر تعمیرات نیاز به تعویض قطعه هم پیدا کند.

شما می‌توانید درخواست تعمیر و نصب کولر گازی خود را در وب‌سایت دیجی تعمیرگاه ثبت کنید تا سامانه هوشمند ما نزدیک‌ترین و بهترین متخصص را در زمانی که شما تعیین کرده‌اید، به محل اعزام کند.

مهم نیست که کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده‌اید و برند کولر گازی شما چیست، زیرا متخصصان ما با میانگین ۱۱ سال تجربه به انواع کولر گازی‌ها و اسپلیت‌ها مسلط هستند و تجربه، مهارت و دانش آنها باعث شده تا در سریع‌ترین زمان عیب دستگاه را تشخیص داده و اقدام به برطرف کردن آن کنند.

ما در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی علاوه بر تعمیر کولر گازی ال جی‌، تمامی برندهای معتبر کولر گازی مانند اجنرال، گری، سامسونگ، مدیا و بوش را پشتیبانی می‌کنیم.

مشکلات متداول کولر گازی که نیاز به تعمیر دارند، در ادامه آمده است؛

 در هنگام روشن شدن و یا در حین کار کردن کولر گازی سر و صدای عجیب می‌دهد

 کولر گازی روشن نمی‌شود

 کولر گازی به‌جای خنک کردن باد گرم می‌دهد

 فن کار می‌کند ولی کمپرسور کار نمی‌کند

 کولر گازی آبریزش دارد

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث به‌وجود آمدن مشکلاتی برای کولر گازی شود.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر کولر گازی گری، اجنرال، ال جی، سامسونگ و دیگر برندهای کولر گازی می‌باشد. با ده‌ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در سراسر استان تهران و البرز و همچنین گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب برای تعمیر کولر گازی شما هستیم. مهم نیست که کولر گازی شما از کدام برند و مدل است زیرا ما تمامی برندهای معتبر و معروف را تعمیر می‌کنیم.

انتهای پیام