تونل اربعین تا پایان شهریور97 به بهره‌برداری می‌رسد

تونل اربعین تا پایان شهریور97 به بهره‌برداری می‌رسداستاندار ایلام در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی استان و شهرستان ایوان گفت: ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل تونل اربعین اختصاص یافته و تا پایان شهریورماه شاهد بهره‌برداری از این تونل خواهیم بود.

به گزارش فسیل و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی در سفر به شهرستان ایوان و در جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان ایوان، اظهار کرد: شهرستان ایوان از فرصت‌های خوبی برای اشتغالزایی برخوردار است و برای استفاده از این فرصت‌ها باید نسبت به جذب سرمایه‌گذاران در استان و شهرستان‌ها اقدام کنیم و موانع حضور آنان را در استان برداریم.

وی به مشکلات و مسائل موجود در شهرستان ایوان اشاره کرد و گفت: برنامه سفر استاندار به شهرستان‌ها که به همراه مدیران کل مرتبط برگزار می‌شود با برگزاری جلسات هماهنگی و بررسی مسائل و مشکلات هر شهرستان در معاون عمرانی شکل می‌گیرد و در سفر به هر شهرستان با حضور در مزار شهدا و ادای احترام به این عزیزان و حضور در جمع مردم و شنیدن سخنان مردم انجام می‌شود و در ادامه با برگزاری جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی استان و هر شهرستان نسبت به تصویب راهکارهای رفع مسائل و مشکلات این شهرستان اقدام می‌شود.

استاندار ایلام اضافه کرد: در همین راستا مشکلات شهر ایوان به طور کامل مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و در این جلسه نتایج بررسی‌ها مطرح شده و راهکار رفع آنها به عنوان مصوبه شورای برنامه‌ریزی لازم الاجرا خواهد بود.

سلیمانی دشتکی در این جلسه و در حین بررسی مشکلات شهرستان ایوان با برقراری چندین تماس تلفنی در خصوص تأمین اعتبار برای اجرای پروژه‌های این شهرستان نسبت به رفع آنها اقدام کرد.

انتهای پیام