حاجی‌بابایی: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امنیت کشور را به دنبال دارد

حاجی‌بابایی: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امنیت کشور را به دنبال داردنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس و حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، امنیت کشور، پویایی اقتصاد، اشتغال، وحدت ملی، اقتدار و عزت ملی را به دنبال خواهد داشت.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با فسیل، اظهار کرد: روز قدس روز دفاع از مظلومین و دفاع از مردم فلسطین یعنی مردمی که از همه مسلمانان و همه آزادگان جهان درخواست کمک دارند، نامگذاری شده است.

وی با تاکید بر اینکه قرآن به ما تاکید می کند وقتی مظلومی از ما درخواست کمک کرد حتی اگر غیرمسلمان بود باید به وی کمک کرد، افزود: از آنجایی که جهان اسلام مورد تجاوز مستقیم رژیم ایالت متحده و دولت آمریکا قرار گرفته است امسال روز قدس از رنگ و بوی متفاوت تری برخوردار خواهد بود.

وی تصریح کرد: انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به بیت المقدس تجاوز آشکار به حقوق مسلمانان و توهین و تحقیر آنها محسوب می شود.

حاجی بابایی با بیان اینکه روز قدس امسال از ویژگی خاصی برخوردار است، خاطرنشان کرد: باوجود اقدامات و تهدیداتی که در برجام علیه ملت ایران شکل می گیرد، ما باید با یکپارچگی، وحدت و حضور گسترده بتوانیم پاسخی محکم به آمریکا و کشورهایی که علیه ایران توطئه می کنند، بدهیم.

وی ادامه داد: مردم ایران با وجود دلخوری هایی که از برخی ناکارآمدی ها وجود دارد و از وضعیت اقتصادی به ویژه در ماه های اخیر گلایه دارند، بااین حال با یک تیزبینی و عمق نگری در حمایت از آرمان های نظام، راه اهل بیت و قرآن و حمایت از همه مستضعفان جهان، حضور گسترده و معناداری را خواهند داشت.

انتهای پیام