حدادی‌فر: تساوی و شکست برایمان تفاوتی نداشت/ الدحیل حاکم میدان بودبه گزارش فسیل، قاسم حدادی‌فر پس از شکست تیمش برابر الدحیل اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود و تیمی رو به روی ما بازی می‌کرد که از لحاظ تاکتیکی در وضعیت بسیار خوبی قرار داشتند. آنها به غیر از ۲۰ دقیقه نیمه اول تا حدود زیادی حاکمیت میدان را داشتند و از بازیکنان شاخصی نیز سود می‌بردند. البته با توجه به روند بازی فکر نمی‌کنم حق ما شکست بود و حتی اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

وی با اشاره به دیدار حساس با لوکوموتیو خاطرنشان کرد: بازی بعدی ما با لوکوموتیو بسیار حساس است و انشاءالله با کسب نتیجه لازم در آن بازی صعود می‌کنیم.

هافبک ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان ذوب آهن در دقایق پایانی بازی از لحاظ بدنی کم آوردند خاطرنشان کرد: خیر آنها در حال دفاع بودند و ما در اکثر دقایق بازی حالت هجومی داشتیم و می‌خواستیم گل بزنیم. آنها روی ضد حمله برنامه داشتند و به غیر از گلی که زدند یکی دو موقعیت خطرناک دیگر هم داشتند که دروازه‌بان ما عملکرد خوبی روی این موقعیت‌ها داشت.

حدادی‌فر تصریح کرد: با توجه به نتایجی که به دست آمد ما چه مساوی می‌کردیم و چه می‌باختیم تفاوتی برایمان نداشت. حالا در بازی آخر فقط نباید ببازیم تا به عنوان تیم دوم صعود کنیم.

وی با اشاره به قدرت تیم الدحیل گفت: الدحیل آنقدر تیم خوب و با امکاناتی است که حتی در غیاب چند بازیکن شاخص این تیم، بازیکنان جایگزین هم بسیار عالی کار کردند.

هافبک ذوب آهن درباره اینکه چرا هنوز به صورت ۹۰ دقیقه‌ای بازی نمی‌کند خاطرنشان کرد: این نظر مربی‌ها است که من چه مدت زمانی بازی کنم.