دختران ملی پوش اصفهان به ایتالیا رفتندبه گزارش فسیل، تیم ملی زیر ۱۷ سال بانوان کشورمان با حضور ۵ فوتبالیست اصفهانی به منظور شرکت در تورنمنت چهارجانبه ایتالیا شب گذشته عازم ایتالیا شد.

مریم صادقانی- مرضیه فیضی- گلنوش خسروی- شقایق معتمدی- فاطمه شبان، دختران ملی پوش اصفهانی هستند که تیم ایران را در این تورنمنت همراهی می کنند، ضمن اینکه اصفهان با ۵ نماینده بیشترین بازیکن را در اردوی تیم ملی دارد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال کشورمان که برای حضور در تورنمنت چهارجانبه شب گذشته عازم ایتالیا شد از فردا، چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه با هدایت کتایون خسرویار رقابت‌های خود را شروع می‌کند.

بازیکنان اعزامی به این تورنمنت به شرح زیر است:

مارال ترکمان از البرز، هانیه خداپرست و فاطمه امیری از فارس، ژینو پیکری از کرمانشاه، غزاله بنی طالبی از چهارمحال و بختیاری، مریم صادقانی، مرضیه فیضی، گلنوش خسروی، شقایق معتمدی، فاطمه شبان از اصفهان، رقیه جلال نسب از خوزستان، فاطمه مخدومی از کردستان، سحر محمدزاده از آذربایجان غربی، فاطمه سرورزاده و هلیا پیلتن از خراسان رضوی، ملیکا زید آبادی از کرمان، مائده دوجی از گلستان، حدیث صالحی از مازندران و آناهیتا رضایی از تهران

در ادامه برنامه تورنمنت چهارجانبه ایتالیا را می خوانید:

چهارشنبه ۵ اردیبهشت

ایران – آمریکا 

اسلوونی – ایتالیا

پنج شنبه ۶ اردیبهشت

آمریکا- ایتالیا

ایران – اسلوونی

شنبه ۸ اردیبهشت

آمریکا – اسلوونی

ایران – ایتالیا