دو بازیکن خارجی و یک ایرانی در رادار ذوب آهن/ برنامه ریزی برای بازی خداحافظی رجب زادهاحمدرضا فقیهی که ظهر امروز به همراه سعید آذری برای دیدار با مسعود تابش به باشگاه سپاهان رفته بود در گفت‌وگو با خبرنگار فسیل در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری این دیدار به منظور جذب بازیکنی از تیم فوتبال سپاهان بوده یا خیر؟ اظهار کرد: خیر چنین چیزی نیست. اگر بازیکنی آزاد و بدون قرارداد باشد می‌تواند به هر باشگاهی که بخواهد برود یا در همان باشگاه قبلی خود بماند و این موضوعی مشخص است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنان سپاهان که در حال حاضر قراردادی ندارند و بازیکن آزاد محسوب می‌شوند، قصد ندارید بازیکنی جذب کنید؟ گفت: خیر. در حال حاضر به دنبال جذب دو بازیکن خارجی هستیم که از آمریکای جنوبی هستند و در پست‌های جلو کار می‌کنند. یک بازیکن ایرانی دیگر نیز مدنظر داریم که به ترکیب تیم اضافه کنیم و در حال حاضر به دنبال پیگیری جذب این سه بازیکن هستیم. فکر می‌کنم تا دو، سه روز آینده اسامی این بازیکنان نهایی می‌شود.

فقیهی با اشاره به اعلام اسامی کادر فنی توسط امید نمازی زاده افزود: وحید رضایی و مهدی رجب‌زاده و مهرداد خائبان به عنوان کادر فنی تیم از سوی امسید نمازی زاده معرفی شده اند و مهدی‌ رجب‌زاده به عنوان مربی در فصل پیش‌رو کنار نمازی‌زاده کار می‌کند.

معاون فنی باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه ذوب آهن قصد برگزاری بازی خداحافظی برای رجب‌زاده دارد یا خیر؟ گفت: بخش ورزش قهرمانی باشگاه ذوب آهن در حال انجام برنامه‌ریزی‌هایی در این خصوص است که تا قبل از نهایی شدن نمی‌توانیم در مورد جزییات آن صحبت کنیم. رجب‌زاده اسطوره باشگاه ذوب آهن است، برای باشگاه و به خصوص تیم فوتبال ذوب آهن زحمات زیادی کشیده و ما قدردان او هم هستیم. وی سال‌های متمادی در باشگاه ذوب آهن حضور داشته و روزهای خوب و بدی را با هم تجربه کردیم، ضمن این که با حضور رجب‌زاده در تیم فوتبال ذوب آهن باشگاه را به درجات بسیار بالایی رسانده‌ایم.

وی اضافه کرد: رجب‌زاده فردی ارزشی است، تمام ایران او را می شناسند و باید به نحوی از او قدردانی شود که در صلاحدید شخصیت او باشد. در حال برنامه ریزی خوب و مدونی هستیم تا ورود وی به حوزه مربیگری بابی باشد که باشگاه‌های دیگر هم این کار را انجام دهند.

فقیهی در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور تیم فوتبال ذوب آهن در جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۹، آیا بودجه باشگاه تغییری خواهد داشت؟ اظهار کرد: مجمع باشگاه، تیرماه برگزار می‌شود. یک سری درخواست‌ها در این زمینه داشته‌ایم اما تا قبل از برگزاری مجمع باشگاه، جواب قطعی نمی‌توانم در این خصوص بدهم چرا که مجمع باید اعلام ‌کند که بودجه باشگاه برای سال ۹۷ چه مقدار است. اجازه دهید جواب این سوال را من در تیرماه و پس از برگزاری مجمع، خواهم داد.