ذوب آهن را خیلی خوب می شناسیم/ کرار یک رهبر خوب برای ماستبه گزارش فسیل، پائولو سرجیو در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن و صنعت نفت آبادان گفت: بازی سختی خواهیم داشت، ذوب آهن تیم خیلی خوبی است ولی همه بازی های لیگ دشوار هستند. باید برای یک بازی سخت آماده باشیم تا بتوانیم مقابل هر تیمی بایستیم و سه امتیاز بگیریم.

وی افزود: ذوب آهن را خیلی خوب می شناسیم، سه بازی آن ها را دیده ایم و آن ها را آنالیز کردیم. نقطه ضعف این تیم را من و بازیکنانم می دانیم اما آن ها را نمی گویم، به طور معمول باید کیفیت حریف خود را بدانیم تا بتوانیم در مقابل آن ها به خوبی دفاع کنیم و با آن ها رقابت کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: اصلا نگران اخراج شدن نیستم، ما هفت بازی در لیگ داشتیم و تا الان فقط یک شکست داشته ایم که در مقابل صدرنشین بوده است. ما در برابر تیم های بزرگی مثل سپاهان و پرسپولیس بازی کردیم و آن ها ما را شکست ندادند. بازی آخر در مقابل پیکان هم هنوز تمام نشده و نمی توانم آن را باخت حساب کند. همینطور تراکتور را هم در جام حذفی حذف کردیم، اما از امتیازاتی که داریم راضی نیستم. ما سختی های زیادی برای شروع فصل داشتیم و با این وجود نتایج بدی کسب نکرده ایم.

سرجیو خاطرنشان کرد: همه بازیکنانمان برای بازی فردا آماده هستند، کرار برای ما بازیکن بسیار مهمی است و کاری که وی در زمین برای ما انجام می دهد برای ما کلیدی است. او یک رهبر خیلی خوب برای تیم ماست و حامی خیلی خوبی برای من در زمین است. وی هر روز در تمرینات مثل یک بازیکن جوان تمرین می کند و من از او بسیار راضی هستم.