رجب‌زاده: حتی با ۳ امتیاز هم حاشیه امنیت نداریممهدی رجب زاده در گفتگو با فسیل درباره تقابل با تیم علی کریمی اظهار کرد: خوشحالم که هم نسل‌های من کم کم به عرصه مربیگری آمده‌اند و کار می‌کنند. این یک امیدواری برای فوتبال ما به شمار می‌رود که نسل جدید مربیان به فوتبال بیایند زیرا به خاطر اینکه فوتبال عوض شده است و از حالت سنتی بیرون آمده است، مربیان جوان می‌توانند به فوتبال کمک کنند.

وی ادامه داد: دوستی قدیمی با علی کریمی داشته‌ام و باعث افتخار من است که چندین سال در تیم ملی کنار ایشان بوده‌ام.

کاپیتان ذوب آهن درباره اینکه تیمش تا چه حد شانس قهرمانی دارد خاطرنشان کرد: درست است که ما یک امتیاز جلوتر هستیم اما این فاصله به این معنا است که هیچ اطمینانی به جایگاهمان نباید داشته باشیم. حتی با ۳ امتیاز هم نمی‌توان گفت که حاشیه امنیت داریم.

وی افزود: ما بازی‌های سختی با فولاد و پیکان داریم و هفته آخر نیز با نفتی بازی داریم که شاید در هفته آخر تکلیفش مشخص نباشد.

رجب‌زاده تصریح کرد: خدا را شکر بازی با سپیدرود را بردیم و به جایگاه خود بازگشتیم، هفته آینده در اهواز باید امتیاز کافی را کسب کنیم تا بتوانیم جایگاه‌ خود را حفظ کنیم. البته جایگاه تیم‌ها به عملکرد یکدیگر بستگی دارد اما ما تلاش می‌کنیم امتیاز از دست ندهیم تا بتوانیم دومی را مسجل کنیم تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.