رسانه‌ها می توانند مشکلات را به مسئولان و اقدامات مسئولان را به جامعه اطلاع رسانی کنند


معاون هماهنگ کننده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور گفت: با تدابیری که توسط شهید شوشتری انجام شد اینک بیش از هشت هزار نیروی بسیجی شیعه و سنی مرزنشین از طوایف مختلف سیستان و بلوچستان با همکاری سپاه تامین امنیت را در این استان بر عهده دارند.

به گزارش فسیل، سردار محمدمهدی مزراعی روز پنجشنبه در دیدار نوروزی با اعضای خانه مطبوعات و شماری از نیوزنگاران سیستان و بلوچستان در زاهدان افزود: رسانه ها به عنوان زبان گویای مردم با هدف تقویت وحدت می توانند مشکلات جامعه را به مسئولان و اقدامات مسئولان را به جامعه اطلاع رسانی کنند.

وی بیان کرد: انعکاس اخبار امنیت حاکم بر سیستان و بلوچستان از سوی رسانه ها، مایه غرور مردم این نقطه از ایران اسلامی است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه قدس سپاه تصریح کرد: در گذشته ناامنی های زیادی بر سیستان و بلوچستان حاکم بود که بعد از واگذاری امنیت به مردم بومی در چند سال اخیر فضای استان کاملا آرام و امن است.

سردار مزراعی ادامه داد: حفظ امنیت حاکم و حرکت به سمت وحدت ملی اولویت قرارگاه قدس است به طوری که سیستان و بلوچستان همواره به عنوان الگوی وحدت و آرامش مطرح باشد.

وی گفت: قرارگاه قدس با توجه به شرایط اقتصادی سخت حاکم بر مردم سیستان و بلوچستان با تداوم خشکسالی ها در کنار تامین امنیت، فعالیت های مختلف محرومیت زدایی را بر عهده گرفته به طوری که در چند سال اخیر حدود هزار و 600 خانه محروم در این استان ساخته شده است.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ملی اسلامی اظهار داشت: جوانان فرهیخته بلوچ در کنار علمای اهل سنت در مسیر تقویت فرهنگ ملی اسلامی زحمات فراوانی کشیدند.

انتهای پیام