رضا لک: در مسیر قهرمانی همه بازیکنان همراه ما خواهند بودبه گزارش خبرنگار فسیل، رضا لک بعد از پیروزی تیمش مقابل مس سونگون اظهار کرد: بازی خوب و حساسی بود، مس قهرمان سال گذشته است و این بازی جدال تیم های اول و دوم جدول بود که به همین دلیل بازی را حساس تر می کرد. ضمن اینکه حواشی بازی و فشاری که روی بچه ها بود با نبودن بازیکنان با تجربه در نیمه دوم در روند بازی تاثیر داشت.

وی افزود: بازیکنانم در نیمه اول تاکتیکی تر بازی کردند ولی اشتباهات داوری روی دو گل ما تاثیر گذار بود. نیمه دوم شرایط خوبی نداشتیم، در زمان استراحت فنی با بازیکنان صحبت کردیم و توانستیم مسلط بر بازی شویم. از بچه ها و تماشاگران تشکر می کنم و امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد تا بتوانیم مقام قهرمانی را بدست آوریم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در خصوص استفاده کمتر سایر بازیکنان در زمین تصریح کرد: تقریبا با ۹ بازیکن در این مسابقات حاضر شدیم، بخشی از بازیکنان مصدومیت جزئی دارند و بخش دیگر هم آمادگی لازم را ندارند.  وقتی بازی پرفشار است نمی توانیم بازیکنان را راضی نگه داریم بلکه باید ببریم چراکه تماشگر برد می خواهد و من در این بازی سعی کردم از بازیکنانی استفاده کنم که در این جو شرایط بازی بهتری دارند.

لک در پاسخ به این سوال که مشکل بازیکن های دیگر مصدومیت است یا اینکه در سطح این دیدار نبودند؟ تاکید کرد: این موضوع نیست که بازیکنان دیگر در سطح بازی ها نباشند، به هرحال همه بازیکنان گیتی پسند در سطح بازی کردن هستند و حتی علیرضا جوان هم که از لیگ یک به تیم اضافه شده امروز در نیمه دوم به میدان رفت. وقتی در مسیر قهرمانی هستیم هر بازیکنی که در این مسیر باشد را برای بازی ها استفاده می کنیم و همه همراه ما خواهند بود. بعضی از بازیکنان به خاطر مصدومیت آمادگی لازم را برای بازی نداشتند و به همین جهت به زمان بیشتری برای رسیدن به آمادگی نیاز دارند.