رقابت ۱۵ تیم برای کسب جواز حضور در جام جهانی پاراگوئه



به گزارش فسیل، نهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا از ۱۶ تا ۲۶ اسفند ماه به میزبانی کشور تایلند برگزار می‌شود تا نام سه تیم نخست قاره برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ پاراگوئه مشخص شود.

بر همین اساس شاگردان مارکو اوکتاویو، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تیم‌های عراق و عمان در گروه چهارم (تنها گروه سه تیمی) مسابقات قرار دارند.

گروه‌بندی و برنامه کامل زمان‌بندی مسابقات از سوی AFC به شرح زیر اعلام شد : (تمامی ساعت‌ها به وقت تهران است.)

گروه نخست: تایلند، افغانستان، مالزی، فلسطین

گروه دوم: امارات، لبنان، چین، قرقیزستان

گروه سوم: ژاپن، بحرین، قطر، کویت

گروه چهارم: ایران، عمان، عراق

مرحله گروهی – روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ماه

لبنان – چین، ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه

افغانستان – مالزی، ساعت ۱۴

امارات – قرقیزستان، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

تایلند – فلسطین، ساعت ۱۷

مرحله گروهی – روز جمعه ۱۷ اسفند ماه

بحرین – قطر، ساعت ۱۴

عراق – ایران، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

ژاپن – کویت، ساعت ۱۷

مرحله گروهی – روز شنبه ۱۸ اسفند ماه

قرقیزستان – لبنان، ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه

فلسطین – افغانستان، ساعت ۱۴

چین – امارات، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

مالزی – تایلند، ساعت ۱۷

مرحله گروهی – روز یکشنبه ۱۹ اسفند ماه

کویت – بحرین، ساعت ۱۴

عمان – عراق، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

قطر – ژاپن، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

مرحله گروهی – روز دوشنبه ۲۰ اسفند ماه

امارات – لبنان، ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه

چین – قرقیزستان، ساعت ۱۴

مالزی – فلسطین، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

تایلند – افغانستان، ساعت ۱۷

مرحله گروهی – روز سه‌شنبه ۲۱ اسفند ماه

ژاپن – بحرین، ساعت ۱۴

ایران – عمان، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

قطر – کویت، ساعت ۱۷

مرحله یک چهارم نهایی – روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه

تیم نخست گروه چهارم – تیم دوم گروه سوم، ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه

تیم نخست گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم، ساعت ۱۴

تیم نخست گروه دوم – تیم دوم گروه نخست، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

تیم نخست گروه نخست –  تیم دوم گروه دوم، ساعت ۱۷

مرحله نیمه نهایی – روز جمعه ۲۴ اسفند ماه، ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

برنده بازی (تیم نخست گروه دوم – تیم دوم گروه اول) – برنده بازی (تیم نخست گروه چهارم – تیم دوم گروه سوم)

مرحله نیمه نهایی – روز جمعه ۲۴ اسفند ماه از ۱۵ و ۳۰ دقیقه

برنده بازی (تیم نخست گروه اول –  تیم دوم گروه دوم) – برنده بازی (تیم نخست گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم)

دیدارهای رده‌بندی و فینال به شرح زیر برگزار می‌شود :

رده بندی – روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه، ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

فینال – روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

تیم‌های ملی ایران، ژاپن و امارات هرکدام با دو عنوان قهرمانی در کارنامه، با کسب قهرمانی این دوره می‌توانند به عنوان پرافتخارترین تیم قاره از نظر تعداد قهرمانی نیز دست پیدا کنند.