رکوردشکنی رونالدو در فروش پیراهن؛ هر دقیقه ۲ پیراهن!به گزارش فسیل، نشریه توتو اسپورت تورین در گزارشی آمار جالب توجهی از فروش پیراهن کریستیانو رونالدو در سه هفته سپری شده از زمان قطعی شدن قرارداد این ستاره پرتغالی با یوونتوس منتشر کرده است.

طبق اعلام این نشریه ایتالیایی، هواداران یوونتوس از زمانی که ستاره سابق رئال مادرید راهی تورین شده، به شیوه‌ای بی‌سابقه به فروشگاه‌های بانوی پیر مراجعه داشته‌اند تا پیراهن شماره هفت این تیم را خریدار کنند، به نحوی که از سه هفته پیش تاکنون ۵۵ هزار عدد از پیراهن جدید یووه با نام رونالدو فروخته شده است، یعنی نزدیک به دو پیراهن در هر دقیقه!

توتواسپورت نوشت: “استقبال هواداران برای خرید پیراهن رونالدو تا جایی بوده که چند بار فروشگاه‌های یوونتوس (چه فیزیکی و چه مجازی) اعلام اتمام موجودی کرده‌اند.”

پیراهن رونالدو (با قیمت ۱۴۰ یورو برای مشابه‌ترین نسخه به آنچه شاگردان آلگری به تن می‌کنند) در این مدت رقمی نزدیک به هفت میلیون یورو فروش داشته که ۱۰ تا ۱۲ درصد آن به باشگاه تعلق می‌گیرد و مابقی به شرکت آدیداس و انتظار می‌رود که این رقم تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۵۵ تا ۶۵ میلیون یورو هم برسد. پیش از این هیچ بازیکنی در تاریخ یوونتوس و حتی خود رونالدو در چنین بازه‌ زمانی، چنین رکوردی برای فروش پیراهن به ثبت نرسانده بودند.

منبع: تسنیم