ساغلام: این برد حق ذوب آهن بود/ در مورد داوری صحبتی ندارمبه گزارش خبرنگار فسیل، ارطغرول ساغلام عصر امروز (جمعه) و پس از شکست سه بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری این دیدار اظهار کرد: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است. در مقابل چنین تیم‌هایی باید حواسمان بسیار جمع باشد و هر چه قدر که از زمان بازی بگذرد و تیم شما گل نخورد، امتیاز بسیار خوبی برای شما ایجاد می‌شود اما در این بازی دچار اشتباه شدیم و بازنده به رختکن رفتیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم، بازی بهتری انجام دادیم اما ذوب آهن از ضدحملات استفاده کرد و باز هم گل زد. عقیده دارم این نتیجه حق ذوب آهن بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد شرایط تیمش در هفته‌های آینده و شانس این تیم برای امتیازگیری، تصریح کرد: هفته بعد با تیم سپاهان بازی داریم و باید شکست مقابل ذوب آهن را فراموش کنیم. باید به فکر پیروزی مقابل سپاهان باشیم تا از این وضعیت خارج شویم.

ساغلام افزود: بازیکنان با تجربه‌ای داریم و با وجود مصدومیت و محرومیت بازیکنان، باید با همین بازیکنان محدود کار را ادامه دهیم. در طول فصل مشکلات زیادی داشتیم ولی با شکست سپاهان شرایط بهتری در جدول پیدا می‌کنیم.

وی در مورد عملکرد داوری در این دیدار گفت: ما خودمان هم در این بازی اشتباه داشتیم و به همین خاطر نمی‌توانیم به داور انتقاد کنیم چون اشتباه برای همه وجود دارد، در مورد داوری صحبتی ندارم و اتفاق خاصی نیفتاد.