سرمربی تیم ملی ژیمناستیک: برای خرید یک ست وسیله باید کل بودجه فدراسیون را بدهیم

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک: برای خرید یک ست وسیله باید کل بودجه فدراسیون را بدهیمسرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان گفت: برای خرید یک ست وسیله استاندارد کل بودجه فدراسیون را باید بدهیم.

رضا خیرخواه در گفت‌وگو با نیوزنگار فسیل منطقه لرستان، درباره برپایی اردو در خانه ژیمناستیک خرم‌آباد اظهار کرد: همه امکانات فراهم است و از شرایط اردو خیلی راضی هستیم.

وی در پاسخ به پرسشی که چقدر ژیمناست‌های ایران شانس مدال در گیم‌های آسیایی دارند؟ گفت: با اینکه کسب مدال در آسیا و بین ژیمناست‌های چین، ژاپن و کره جنوبی خیلی است اما خوشبین هستم که در جاکارتا برای اولین بار روی سکو قرار بگیریم و از روند رو به رشد بچه‌ها در چند ماه اخیر به طور کامل رضایت دارم.

خیرخواه با بیان اینکه ابزار ما کم است و وسایل استاندارد نیستند، تصریح کرد: پیست زمینی که با آن تمرین می‌کنیم، عوض شده و پیست جدیدی برای مسابقات آمده که در ایران نداریم و همین کارمان را مشکل کرده است.

 سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری تأکید کرد: با توجه به بضاعت و بودجه‌ای که داریم، خیلی خوب کار کرده‌ایم و بودجه فدراسیون آنقدر نیست که بخواهیم وسایل استاندارد بگیریم و مجبوریم با همین امکانات ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم یک ست وسیله استاندارد بخریم باید کل بودجه فدراسیون را بدهیم و با همین ابزار کم بچه‌ها خوش درخشیده‌اند.

خیرخواه با بیان اینکه امیدواریم بودجه فدراسیون بیشتر شود، گفت: ژیمناستیک ایران راه صعود را در پیش گرفته و به آینده این رشته خوشبین هستیم.

انتهای پیام