سرمربی سابق تیم فوتسال بانوان مشکی‌پوشان: باشگاه پاسخگوی بدهی‌ها نیست!

سرمربی سابق تیم فوتسال بانوان مشکی‌پوشان: باشگاه پاسخگوی بدهی‌ها نیست!سرمربی سابق تیم فوتسال بانوان مشکی‌پوشان گفت: ۴۰ درصد از قرارداد من و بین ۲۵ تا ۳۰ درصد قرارداد گیمکنان فصل گذشته مشکی‌پوشان پرداخت نشده و باشگاه هم پاسخگو نیست.

فاطمه شریف در گفت‌وگو با فسیل، در خصوص فعالیت تیم مشکی پوشان در لیگ برتر فوتسال بانوان اظهار کرد: در فروردین ماه امسال جلسه‌ای در باشگاه مشکی‌پوشان با حضور محمد رضا عباسی و خداد عزیزی برگزار شد و برآورد هزینه‌هایی که نیاز بود را گفتم. حتی قرار شد با وجود دو ملی پوش که قرار بود در تیم باشند، تیم را برای رسیدن به سکو ببندیم.

وی ادامه داد: اما متاسفانه با وجود موافقتی که در آن جلسه شد، مدیران مشکی‌پوشان دیگر پاسخگو نبودند و حتی ۴۰ درصد از قرارداد فصل گذشته من و سایر اعضای کادرفنی و ۲۵ تا ۳۰ درصد قرارداد گیمکنان را پرداخت نکردند. حتی دیگر جوابگوی این موضوع نبودند و می‌گفتند ممکن است تیم آقایان هم منحل شود.

سرمربی سابق تیم مشکی پوشان اظهار کرد: در دو هفته گذشته اعلام شد که شهرداری و شورای شهر از مشکی‌پوشان حمایت خواهندکرد و قرار شد که باشگاه مشکی‌پوشان در فوتبال و در بخش آقایان تیم‌داری کند. همزمان با انتصاب حسینی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه مشکی‌پوشان، تصمیم گرفتند که در فوتسال بانوان هم تیمی با یک اسم و اسپانسر دیگر تشکیل شود، اما من با تیم دیگری قرارداد بستم‌.

شریف با بیان اینکه همکاری‌اش با باشگاه مشکی‌پوشان دیگر منتفی است، تصریح کرد: در این فصل هم به عنوان گیمکن و کمک مربی در تیم نگین شبنم حضور دارم و از تیم‌داری مشکی‌پوشان نیوز ندارم.

وی گفت: در فصل قبل زمانیکه قرار داد بسته شد از من خواستند تیم فقط سقوط نکند، اما با وجود عدم تجربه بسیاری از گیمکنان در لیگ برتر، چهارم شدیم.با این وجود در هیچ گیم به ما پاداش پرداخت نشد.

شریف در خصوص حمایت اداره کل ورزش و جوانان از فوتسال بانوان عنوان کرد: اداره کل یک بودجه کلی برای تیم‌های لیگ برتر در نظر می‌گیرد و چون در سطح استان در لیگ برتر تیم‌های زیادی فعالیت می‌کنند، قطعا بودجه کمی به فوتسال بانوان می‌رسد.

سرمربی سابق تیم فوتسال مشکی‌پوشان در خصوص حمایت معاون بانوان اداره کل ورزش استان افزود: حمایتی از جانب ایشان نبود و در فصل گذشته هم فقط یک بار سر یکی از گیم‌های ما آمدند، در غیر اینصورت نه صحبتی با ما داشتند و نه جلسه‌ای با ایشان داشتیم. در همان گیم هم که آمد هم کامل حضور نداشت!

وی در خصوص تیم ملی فوتسال بانوان گفت: در حال حاضر اعزام ما به المپیک جوانان منتفی است، زیرا از هر کشوری یک جنسیت بایستی شرکت کند و از آنحایی که که در کشور ما مردان در اولویت هستند، آنها اعزام می‌شوند و کاری کردند که انتظارش را داشتیم‌.

انتهای پیام