سرپریت تیم امید صبای قم: بدون مدرک در تلوزیون به من تهمت زدند


سرپریت تیم امید صبای قم گفت: بدون سند و مدرک نام مرا در تلوزیون مطرح کردند و تهمت زدند.

به گزارش فسیل، وحید نائینی امروز در نشست نیوزی با اصحاب رسانه در سالن جلسات خانه جوان قم، گفت: بعد از برنامه فشارهای زیادی به من و خانواده ام وارد شد؛ در آن برنامه به من تهمت و افترا زده شد، همان شب تلاش کردم با مسئولین 90صحبت کنم و با نمایندگان آقای فردوسی‌پور تماس گرفتم و گفتم که چرا بدون هیچ دلیل و مدرکی نام مرا آورده اند و تهمت و افترا زدند.

سرپرست تیم امید صبای قم تصریح کرد: هزاران نفر در این مملکت اختلاس می‌کنند ولی  نام آن‌ها  را فاش نمی‌کنند و حتی پس از اثبات اتهام، نام آن‌ها را به صورت اختصاری در رسانه به کار می‌برند، ولی نام مرا به عنوان یک مسلمان و جانباز، بدون دلیل و مدرک اثبات شده، در تلوزیون مطرح کردند.

وی ادامه داد: به فردوسی‌پور زنگ زدم، پاسخگو نبود و به او پیام دادم که “دیدار به قیامت”. فردوسی پور دیشب تماس گرفت و به او گفتم چرا نام مرا بدون مدرک بردید و به همین دلیل از برنامه 90 و تمام کسانی که آن ادعاها را مطرح کردند شکایت کردم و آن‌ها باید در دادگاه پاسخگو باشند.

نائینی اظهار کرد: کسانی که در برنامه نود علیه من صحبت کردند، گفتند چون ما از تیم رفتیم و نائینی از ما حمایت نکرد، آن حرف‌ها را در برنامه زدیم؛ خانم من سیده است و همیشه آن‌ها را نفرین می‌کند.

وی افزود: آن دو گیمکن قمی که در برنامه نود آن ادعاها را مطرح کردند، گفتند مدیر کل گفته است که پول به حساب خانم نائینی واریز می‌شود؛ من پیگیری کردم و گفتند آقای عابدی چنین حرفی نزده است و تکذیب کردند و گفتند باید مشخص بشود چرا آن حرف را از قول من زده اند.

سرپرست تیم امید صبای قم در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه‌های نظارتی با او تماس گرفتند، گفت: دیروز از حراست اداره کل تماس گرفتند و گفتند از بازرسی می‌خواهند با تو صحبت کنند و من رفتم و به عنوان مطلع از من سوالاتی را پرسیدند که من هم پاسخ دادم.

وی به احتمال شرطبندی در فوتبال قم نیز اشاره کرد و عنوان کرد: احتمال وجود شرطبندی باید پیگیری شود و اگر این ادعا، اثبات شود، باید افرادی که باعث رفتن آبروی قم شدند، مجازات شوند.


انتهای پیام