سفر آبی اناری ها به آنوئتابه گزارش خبرنگار فسیل، از پنج تقابل اخیر دوتیم، سه برد برای بارسلونا و فقط یک برد برای سوسیداد به دست آمده و یک بازی نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

بارسلونا با ۱۲ امتیاز و به لطف تفاضل بهتر نسبت به رئال مادرید، صدرنشین لالیگا است و با سه برد پرگلی که در هفته های گذشته به دست آوردند، با انگیزه بسیار فراوانی پای به این دیدار خواهند گذاشت. ضمن اینکه بارسلونا فصل گذشته در زمان مشابه توانست طلسم ۹ ساله شکست ندادن سوسیداد در آنوئتا را بشکند.

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا با چهار گل به همراه کریم بنزما آقای گل لالیگاست و با چهار پاس گل هم درصدرجدول پاسورها قرار دارد. مسی در مجموع توانسته ۲۰ بار دروازه سوسیداد را باز کند و امید اول گلزنی بارسایی ها در بازی امشب است.

از آن طرف رئال سوسیداد، فصل را نسبتا خوب شروع نکرده، آن ها از سه بازی قبلی خود فقط چهار امتیاز کسب کردند ودر رتبه هشتم جدول لالیگا قرار دارند. با این حال، سوسیداد در ورزشگاه خانگی خود همیشه حریف قدری برای بارسلونا بوده و بارها موفق شدند بارسا را در این ورزشگاه شکست دهند.

برای بارسا کلمن لنگله و آرتورو ویدال در این بازی حضور ندارند و کارلوس ولا از سوسیداد نیز تنها غایب میزبان خواهد بود. قضاوت بازی بر عهده کارلوس ولاسکو است، این داور بازی برگشت جام حذفی فصل پیش این دوتیم را سوت زد که با نتیجه پنج بر دو به سود بارسلونا به پایان رسید.