شاگردان یاری، از شکست پیروزی ساختند/طوفان پنج دقیقه ای دختران نامی نوبه گزارش خبرنگار فسیلف تیم فوتسال بانوان  نامی‌نو که در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال میزبان تیم شهرداری رشت بودند توانستند در یک بازی حساس حریف خود را با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب کنند و با ۳۱ امتیاز در رده دوم جدول باقی بماند.

در این دیدار که در ورزشگاه ۲۵ آبان برگزار می شد در دقیقه ۴، نامی‌نو با گل شیربیگی از حریف خود پیش افتاد و تلاش دو تیم تا پایان نیمه نخست بی ثمر ماند تا این نیمه با برتری نامی نو به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم تیم بازیکنان شهرداری رشت موفق شدند با استفاده از ضد حملات سریع دو گل وارد دروازه نامی‌نو کنند تا در اصفهان از میزبان خود پیش بیفتند. در فاصله چند دقیقه مانده به پایان این دیدار بازیکنان نامی‌نو با دستور یازی به صورت پاورپلی بازی را ادام دادند و با انجام یک بازی بدون نقص موفق شدند در دقیقه ۳۴ با گل شریف بازی را به تساوی بکشند.

اما این پایان کار نبود و مقیمی در دقایق ۳۵ و ۳۷ و بازهم شیر بیگی در دقایق ۳۶ و ۳۸ چهار گل دیگر برای نامی نو به ثمر رساندن تا دختران نامی‌نو سه امتیاز شیرین از این دیدار کسب کنند.