شفیعی: از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم / اهل بازارگری نیستمخالد شفیعی، شامگاه یکشنبه پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار فسیل اظهار کرد: می‌دانستیم برای رسیدن به هدفمان امروز یک مرحله سخت داریم. نیمه اول وزش باد اجازه نداد فوتبالی که مدنظرمان بود را انجام دهیم اما در نیمه دوم با فوتبال خوب و تغییر در سیستم توانستیم بازی را در دست بگیریم و برنده بازی باشیم و تا پایان مسابقه دست از تلاش نکشیدیم.

وی ادامه داد: خدا مزد تلاشمان را داد و توانستیم جواب هوادارانی که برای تشویق تیم به ورزشگاه آمده بودند را بدهیم و دل آن‌ها را شاد کنیم.

شفیعی در مورد زمان قراردادش با باشگاه ذوب آهن و پیشنهاد از این باشگاه، گفت: قراردادم با باشگاه ذوب آهن ۲۵ اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن در مورد اینکه آیا پیشنهادی هم دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: از هیچ‌جایی پیشنهاد ندارم هیچ صحبتی با من نشده است و اهل بازارگری هم نیستم.

وی در مورد پیشنهاد از سایر باشگاه‌ها، تأکید کرد: در این‌باره صحبت نمی‌کنم چراکه فکر نمی‌کنم صحبت درباره این موضوع در حال حاضر حرفه‌ای باشد به‌خصوص که ذوب آهن در شرایط خاصی قرار دارد و فکر می‌کنم صحبت کردن در این‌باره کمی حرفه‌ای نیست.