شوت های دختران سپاهان برای پیروزی کافی بودبه گزارش خبرنگار فسیل، در چارچوب مسابقات هفته چهارم لیگ برتر هندبال بانوان، صبح امروز -۳۱ شهریورماه- تیم هندبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان میزبان هیئت هندبال البرز بود که موفق شد این دیدار را با نتیجه ۲۷ بر ۲۴ به سود خود خاتمه دهد.

بانوان هندبال سپاهان در حالی میزبان هیئت هندبال البرز بودند که حدود ۲۰۰ نفر از هواداران این تیم در سالن سجادی اصفهان حاضر بودند آن ها را تشویق می کردند. سپاهان نیمه نخست را با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ به سود خود به پایان رساند اما در نیمه دوم سعی کرد که اختلاف را بیشتر کند که تا حدودی در این امر موفق بود.

در شرایطی که هواداران سپاهان در نیمه دوم این تیم را به صورت ایسلندی تشویق می کردند شاگردان اعظم قینانی موفق شدند اختلاف را به سه گل افزایش دهند و در نهایت با نتیجه ۲۷ بر ۲۴ پیروز این رقابت باشند.

تیم هندبال بانوان سپاهان با این پیروزی چهار امتیازی شد و موقتا به رده سوم جدول صعود کرد. در دیگر دیدارهای امروز اشتاد سازه طرقبه شاندیز مشهد میزبان ذوب آهن اصفهان است، شهید چمران لارستان از نفت و گاز گچساران پذیرایی می کند و پتروآموت پویا بوشهر  در این شهر به مصاف تاسیسات دریایی تهران خواهد رفت.