صعود سایپا به نیمه نهایی با گل‌های ترابیبه گزارش خبرنگار فسیل، در چارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، امروز تیم‌های صنعت نفت آبان و سایپا در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند.

در این دیدار ابتدا صنعت نفت میزبان با گل کرار جاسم در دقیقه ۷۷ پیش افتاد اما سایپا که نمی‌خواست از جام حذفی کنار برود با ضربه آزاد زیبای ترابی در دقیقه ۸۴ بازی را به تساوی کشاند.

سایپا در وقت‌های اضافی بازی نیز دو بار توسط ترابی دردقیقه ۹۷ و آرش رضاوند در دقیقه ۱۰۴ از روی نقطه پنالتی به گل رسید تا در نهایت با پیروزی ۳ بر یک به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند.

پیش از این تیم‌های داماش گیلان و سپاهان نیز به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده بودند. آخرین تیم مرحله نیمه نهایی از بین سپیدرود، پرسپولیس و پدیده مشخص خواهد شد.

گفتنی است تیم‌های داماش و سایپا با توجه به اینکه در دو بازی اخیر خود در جام حذفی مهمان بوده‌اند، در بازی نیمه نهایی قطعاً میزبان خواهند بود مگر اینکه دو تیم به یکدیگر بخورند که در آن صورت میزبان با قرعه کشی مشخص می‌شود؛ این بدین معنی است که میزبانی سپاهان فقط در صورت صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی قطعی است.