عرضه خودروی شاسی‌بلند جیلی توسط خودروسازان بم

عرضه خودروی شاسی‌بلند جیلی توسط خودروسازان بم


نخستین نمایشگاه مرکزی عرضه خودروهای جیلی در تهران با حضور مدیرعامل و مدیران شرکت خودروسازان بم و نمایندگی‌های این شرکت خودروسازی داخلی، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سرویس بازار فسیل، محمدرضا میرعلینقی، مدیرعامل شرکت خودروسازان بم، در آیین بهره‌برداری از این نمایشگاه گفت: تصمیم داریم با کمک نمایندگی‌های خودروسازان بم در سراسر کشور جایگاه گذشته این شرکت را دوباره احیا کنیم و با تولید و عرضه محصولات به‌روز و کیفی جیلی، در راستای افزایش رضایت‌مندی بیشتر مشتریان و مردم ایران گام برداریم.

وی با بیان اینکه به دنبال استانداردسازی نمایندگی‌های خودروسازان بم در سراسر کشور هستیم، گفت: در شش ماهه ابتدای سال جاری ۴ نمایشگاه اختصاصی برند جیلی در تهران راه‌اندازی می‌کنیم و ایجاد نمایشگاه‌های مرکزی جیلی در شهرهای بزرگ کشور نیز در برنامه شرکت خودروسازان بم قرار دارد.

به گفته میرعلینقی، شرکت خودروسازان بم دارای ۷۲ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور است که ۱۴ نمایندگی در شهر تهران فعالیت دارند و به مشتریان برند جیلی خدمات خود را ارائه می‌دهند.

در ادامه این مراسم، «آنتونی ژانگ» نماینده ارشد جیلی در ایران، از فروش ۱.۲ میلیون خودروی جیلی در سال ۲۰۱۷ نیوز داد و متذکر شد: جیلی امسال تصمیم دارد که یک میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو تولید و در سراسر جهان عرضه کند.

وی با توجه به توافقات صورت گرفته با شرکت خودروسازان بم، از آینده روشن خودروهای جیلی در بازار ایران سخن گفت و افزود: جیلی به دنبال کسب رتبه اول تولید و عرضه خودروهای کیفی و با تکنولوژی بالا در ایران است.

ژانگ ادامه داد: به منظور دستیابی به اهداف جیلی در ایران و در آینده‌ای نزدیک جدیدترین محصول شرکت جیلی که یک خودروی شاسی بلند است به طور همزمان در چین و ایران به بازار عرضه می‌شود.

نمایشگاه مرکزی خودروهای جیلی در خیابان شریعتی تهران، بین خیابان‌های میثاق چهارم و پنجم قرار دارد. علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات جیلی و شرکت خودروسازان بم می‌توانند به وب‌سایت خودروسازان بم مراجعه کنند.

انتهای پیام