فتاحی: انصراف استقلال، پرسپولیس را قهرمان سوپر جام می کندبه گزارش فسیل، سعید فتاحی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در مورد برگزاری سوپرجام فوتبال ایران گفت: استقلال هیچ نامه ای مبنی بر انصراف از حضور در سوپرجام به سازمان لیگ ارائه نکرد است، این باشگاه نامه ای به ما نوشت و پیشنهاد برگزاری این مسابقه را در تاریخی دیگر داد. در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال با جواد قراب عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نشستی برگزار کردیم و گفتیم با توجه به حضور دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا امکان برگزاری سوپرجام در تاریخ دیگر وجود ندارد زیرا مسابقات دو تیم در طول فصل فشرده تر خواهد شد.

وی افزود: در صورتیکه باشگاه استقلال نامه انصراف خود را از حضور در سوپرجام به سازمان لیگ اعلام کند، پرسپولیس را ۳ بر صفر برنده دیدار سوپرجام اعلام می کنیم و جام قهرمانی را طی مراسمی به باشگاه پرسپولیس اهدا خواهیم کرد. ضمن اینکه پرونده باشگاه استقلال نیز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می شود و احتمالا با جریمه چند میلیارد تومانی مواجه خواهد شد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: بهتر است که باشگاه استقلال به هواداران فوتبال ایران احترام بگذارد و تقویم و برنامه فوتبال باشگاهی اعلام شده را اجرا کند.