فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در لرستان

فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در لرستانمعاون پیشگیری بهزیستی از فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در لرستان نیوز داد.

به گزارش فسیل، ابتسام داشی با اشاره به فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در استان، گفت: در محیط‌های مختلف ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی سازمان بهزیستی استان فعالیت دارند که که بر اساس شیوه‌نامه، برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌ای در راستای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر برگزار می‌کنند.

وی بیان کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر ۱۰ پایگاه سلامت همیار در استان فعالیت دارند.

داشی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته در استان هم‌زمان با هفته مبارزه با مواد مخدرافزود: در شورای مبارزه با مواد مخدر ۲۲ دستگاه مختلف اجرایی عضو هستند و می‌طلبد که برنامه‌های خود را در این رابطه ارائه دهند.

این مسئول هفته مبارزه با مواد مخدر را فرصتی برای وفاق و همدلی کمیته فرهنگی پیشگیری از مواد مخدر دانست و افزود: این هفته مشارکت مردم و سمن‌ها ترغیب شود، کمااینکه سازمان‌های مردم نهاد مروج نشاط و امید در جامعه هستند .

معاون پیشگیری بهزیستی لرستان بر ضرورت برگزاری برنامه‌های این هفته به‌صورت منسجم و یکپارچه از سوی دستگاه‌های اجرایی عضو شورا، تاکید و با بیان اینکه باید زمینه برای همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد برای برگزاری برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر در لرستان فراهم شود، خاطرنشان کرد: فراهم کردن زمینه اطلاع‌رسانی خدمات حوزه درمان و همچنین حمایت‌های اجتماعی دستگاه‌های عضو شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان ضروری است.

انتهای پیام