فوتسال جام رمضان جزیی از هویت شهر اصفهانبه گزارش خبرنگار فسیل، با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان بار دیگر شور و حال برگزاری مسابقات فوتسال فضای شهر اصفهان را در بر می گیرد. زمانی در میدان نقش جهان مسابقات گل کوچک ماه رمضان به صورت خود جوش برگزار می شد و علاقمندان به این رشته ورزشی از ساعات منتهی به آخر شب تا پیش از سحر در میدان نقش جهان حضور داشتند. کم کم این مسابقات جای خود را به جام مولای عرشیان داد تا سالن های ورزشی اصفهان در طی برگزاری این مسابقات حال و هوای ورزش شهر را عوض کند.

اما مسابقات فوتسال ماه مبارک رمضان جزیی از هویت شهری اصفهان است که سال هاست ورزش دوستان اصفهانی استقبال خوبی از آن دارند. امسال مسابقات فوتسال ماه مبارک رمضان به همت هیئت فوتبال استان اصفهان و با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهراری اصفهان به نام جام نقش جهان برگزار خواهد شد و به همین دلیل رییس هیئت فوتبال استان اصفهان با صدور حکمی علی نجمایی را به عنوان مسئول برگزاری این مسابقات منصوب کرد. نجمایی سابقه برگزاری مسابقات فوتسال و جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان را به مدت ۱۶ سال در کارنامه دارد و از مدیران ورزشی اصفهان است.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته مسابقات امسال در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان برگزار می شود که از نظر اجرایی و سطح فنی متفاوت از سال های قبل خواهد بود. همچنین ثبت نام تیم ها از روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در دفتر هیئت فوتبال استان اصفهان آغاز می شود.