فولاد با پیروزی هفت گله به استقبال سپاهان می‌آیدبه گزارش خبرنگار فسیل، در چهارمین روز رقابت‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال، امروز سه دیدار برگزار شد که حاصل آن صعود داماش گیلان، مقاومت تهران و فولاد خوزستان بود.

در اولین دیدار امروز تیم‌های چوکای تالش و داماش گیلان به مصاف هم رفتند که این دیدار پس از تساوی بدون گل در ۱۲۰ دقیقه، در ضربات پنالتی با پیروزی ۴ بر ۳ داماش به پایان رسید. در دیگر دیدار امروز نیز مقاومت تهران با یک گل موفق به شکست پرسپولیس پاکدشت شد.

در تنها دیدار امروز که یک طرف آن تیم لیگ برتری بود، فولاد خوزستان در خانه میزبان مس شهر بابک بود که در نهایت این دیدار با پیروزی هفت بر صفر فولاد به پایان رسید تا بهترین پیروزی مرحله یک شانزدهم نهایی تا این مقطع از بازی‌ها ثبت شود.

فولاد خوزستان حریف بعدی سپاهان در لیگ برتر است که این دیدار روز جمعه – ۳۱ شهریور ماه – در چارچوب رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌شود.

نتایج و برنامه دیدارهای باقیمانده مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به شرح زیر است:

استقلال خوزستان ۲- شاهین بندر انزلی صفر

ذوب آهن اصفهان یک- پدیده مشهد ۲

سایپا تهران ۱ – سردار بوکان یک

ستاره کاسپین بابل یک- ماشین سازی تبریز ۱

پدیده ملک شاهی ایلام صفر– مس کرمان ۵

سیراف کنگان بوشهر یک– خونه به خونه مازندران صفر

ملوان بندرانزلی صفر- سپیدرود رشت یک

سپاهان ۳– شهرداری ماهشهر یک

پیکان تهران صفر (۵)- پارس جنوبی جم صفر (۶)

صنعت نفت آبادان ۳ (۴) – تراکتورسازی تبریز ۳ (۳)

چوکای تالش صفر(۳)- داماش گیلان صفر (۴)

استقلال جنوب تهران صفر– مقاومت تهران یک

فولاد خوزستان ۷- مس شهربابک صفر

دوشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۷

نساجی مازندران – شاهین لردکان – ورزشگاه وطنی قائمشهر – ساعت ۱۸:۴۵

گفتنی است زمان دیدار تیم‌های پرسپولیس برابر نود ارومیه و همچنین دیدار نفت مسجد سلیمان برابر استقلال تهران هنوز از سوی سازمان لیگ اعلام نشده است. این دو دیدار به دلیل حضور استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا همراه با سایر دیدارهای این مرحله برگزار نشد.