فیبرنوری زودتر از چادرها به نقش جهان رسیدبه گزارش خبرنگار فسیل، سید حسین دهدشتی در مراسم افتتاح و بهره برداری از شبکه فیبرنوری ورزشگاه نقش جهان که صبح امروز -۲ مهرماه- برگزار شد گفت: پس از عقد تفاهمی بین شرکت فولادمبارکه، باشگاه سپاهان و حوزه مخابرات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شبکه فیبر نوری ورزشگاه نقش‌جهان تکمیل و برای ارائه خدمات بهتر به هواداران و اصحاب رسانه از همین امروز آماده بهره برداری است.

معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: حمایت های فولادمبارکه الگوی صنعتگران است و من از این بخش خصوصی تشکر می کنم. صنایع به غیر از تولید مسئولیت اجتماعی هم دارند و می بایست وظایف خود را در حمایت از ورزش انجام دهند.

وی تصریح کرد: افتتاح این طرح در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان ابتدای کار ما خواهد بود، برای رسیدن به اهداف‌مان باید مسئولان ورزش کشور و سایر ورزشگاه‌ها ابراز تمایل کنند ولی ما برای اجرای این طرح در سایر ورزشگاه‌های ایران آمادگی کامل داریم.

دهدشتی ادامه داد: اقداماتی در ورزشگاه آزادی صورت گرفته، احتمالا این ورزشگاه دومین ورزشگاهی خواهد بود که از این امکان برخوردار می‌شود و در هر بخشی که در زمینه ورزش زمینه های مناسب فراهم شود، ما هم به وظایف خود عمل می کنیم.