فینالیست‌های تکواندوی جام مولای عرشیان مشخص شدند



به گزارش خبرنگار فسیل، جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان از روز نخست ماه مبارک رمضان  با همت سازمان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در  ۱۸ رشته در حال برگزاری است. یکی از رشته هایی که در این جشنواره استقبال چشمگیری داشته رشته تکواندو بوده که در رده سنی نونهالان به مرحله نهایی رسیده است.

مسئول اداره ورزش محلات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در گفتگو با خبرنگار فسیل، از استقبال خوب ورزشکاران و خانواده ها از رقابت های تکواندو جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان خبر داد و گفت: در رقابت‌های تکواندو مولای عرشیان و بانوی قدسیان که از ۲۷ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی کوثر آغاز و در حال برگزاری است، ۲۲۰ ورزشکار پسر رده سنی خردسال و در ۱۰ وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند و تکواندوکاران راه یافته به دیدارهای نهایی اوزان مختلف مشخص شدند.

محسن رویگری با اشاره به برگزاری دیدارهای نهایی مسابقات تکواندو جام مولای عرشیان در شامگاه ششمین روز ماه مبارک رمضان، افزود: نفرات راه‌یافته به دیدارهای نهایی اوزان مختلف از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه سه‌شنبه اول خرداد ماه در مجموعه ورزشی کوثر با هم به رقابت می‌پردازند و قهرمانان خردسال این رشته معرفی می‌شوند که این اقدام بدون شک تأثیر به‌سزایی در پشتوانه‌سازی و استعدادیابی تکواندوی اصفهان و کشور دارد.

رویگری، پرورش دخترانِ ورزشکار را گامی در جهت پرورش مادرانی سالم، ورزشکار و با روحیه‌ای شاد دانست و خاطرنشان کرد: رقابت‌های دختران تکواندو در جام بانوی قدسیان روزهای جمعه چهارم و یازدهم خرداد ماه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید قورچانی برگزار می‌شود.

نتایج مرحله نیمه نهایی مسابقات تکواندو جام مولای عرشیان در رده سنی خردسالان:

وزن ۲۴- کیلو گرم

فینالیست‌ها: رضا اسماعیلی (گلدیس) و بنیامین دبیرزاده (پارس)

مقام سوم: امیرحسین بخشی (فجر) و امیرمحمد قلعه (ثنا)

 وزن ۲۶- کیلوگرم

فینالیست‌ها: مهدی ساکتی (صالحین) و محمد احمدی (پارس)

مقام سوم: محمد اباذری (فجر) و ابوالفضل عارف (فجر)

وزن ۲۸- کیلوگرم

فینالیست‌ها: حسام‌الدین اله‌دادی(راستین) و پارسا اسحاقی (میخک)

مقام سوم: عارف عاموچی (شهید قورچانی یک) و یاسین موسوی (پارس)

وزن ۳۰- کیلوگرم

فینالیست‌ها: محمدحسام ایزدی (فجر) و اصلان رستمی (پارس)

مقام سوم: محمد امین سلیمانی (شهید اسکندری) و  امیرحسین دهقان (فجر)

وزن ۳۲- کیلوگرم

فینالیست‌ها: آرین کیانی (گلدیس) و مانی زارعی (باران)

مقام سوم: محمدحسن بشکار (شهید کاظمی) و محمد غضنفری (پارس)

وزن ۳۴- کیلوگرم

فینالیست‌ها: محمد قاسمی (صالحین) و علی بنیان (شهید قورچانی دو)

مقام سوم: ابوالفضل زین‌العابدین (شهید قورچانی دو) و علی جوهری (پارس)

وزن ۳۶- کیلوگرم

فینالیست‌ها: محمد امین صالح (پارس) و مهدی عزتی (گلدیس)

مقام سوم: محمد رضایی (شهید قورچانی دو) و محمدرضا حسینی (شهید اسکندری)

وزن ۳۸- کیلوگرم

فینالیست‌ها: پوریا علی مرادی (باران) و سجاد شفیعی (نام آوران)

مقام سوم: محمد رضایی (شهید قورچانی دو) و آرمان یوسفی (گلدیس)

وزن ۴۰- کیلوگرم

فینالیست‌ها: محمدناصر اعتمادی (پارس) و محمد معراجی (فجر)

مقام سوم: محمد امین موسوی (پارس) و علی غدیری (طلایی پوشان)

وزن ۴۰+ کیلوگرم

فینالیست‌ها: محمدرضا اشرفیان (باران) و محمد زادجباری (پارس)

مقام سوم: وحید حیدری (شهید قورچانی دو) و امیررضا مولایی (شهید قورچانی یک)